סטיקלייטים למסיבות

צמידי סטיק לייט זוהרים

סטיקלייטים למסיבות MSG5523

צמידי סטיק לייט זוהרים בחושך במחיר מיוחד במינו! אביזר תאורה מעולה למסיבות ואירועים.

0.00

סטיק לייטים (Stick Light) הם אותם מקלות וצמידי תאורה שאנו פוגשים לא מעט במסיבות, אירועי השקה, חתונות, בת מצוות ועוד... הסטיקלייטים אשר התחילו את דרכם אי שם בסוף שנות ה-70 בעיקר בשימוש צבאי לסימון מטרות ולוחמים, פרץ לתודעה העולמית כשזוג היפים החליט למתג המסיבה שלהם בצורה קצת אחרת! אז עוד כשצבע הסטייקלייט היה ירוק בלבד!

סטייק לייט הם אביזר מסיבות מושלם לכל אירוע! הם זולים, קלים ומסוגלים למתג ולהאיר אירוע רב מתשתתפים בקלות ובמהירות! לא משנה אם אתם חוגגים בר / בת מצווה, חתונה או מסיבת השקה למוצר חדש! תמיד תרצו שכל האורחים יענדו צמידי סטייק לייט זוהרים שהופכים את באופן מיידי כל אירוע לחוויה ויזואלטית מטריפה!

איך עובד סטיק לייט?

סטיק לייט או צמיד לד הוא למעשה אביזר תאורה אשר עושה שימוש בתגובה כימית בין חומרים, הפטנט הוא לערבב את מספר סוגים של חומרים יחדיו כאשר החומר הפעיל נמצא בתוך כפסולה פנימית שמכילה חמצן וברגע ה"שבירה" של הסטיק לייט הכמוסה הפנימית מתערבבת עם יתר החומרים מה שמוביל לתגובה כימית ול"הדלקה" של האור. בתוך כל סטיקלייט יש תמיסה של צבע פלורסנטי שמספקת לו את הצבע הייחודי שלו.

צביעה של אירוע בתוך שניות ספורות

מוציאים סטייקלייטים זוהרים, "שוברים" אותם במרכז ע"י כיפוף קל, מנערים וזורקים למרכז הרחבה! 3 שניות ויש לכם רחבה זוהרת ומדליקה עם צמידי סטיקלייט זוהרים, שרשראות ועוד!


  • צמיד סטיקלייט זוהר
  • צמידי סטיקלייט במחיר סיטונאי
  • מיתוג זול ומהיר לכל מסיבה ולכל מטרה
  • אביזרים לחתונה | אביזרים למסיבה | אביזרי תאורה לחתונה