אודות

חברת המתנה TheGift נוסדה לראשונה מתוך אהבה וזיקה לתחום המתנות והגאדג'טים :) לכן, אצלנו המתנה מתחילה קודם מתוך אהבה... המתנות שלנו נבחרות רק לאחר שבדקנו אותם באופן אישי והן עברו את כל הבדיקות הנדרשות, כך שאתם יכולים להיות בטוחים כשאתם קונים מתנה אצלנו המתנה נבדקה, נוסתה ונמצאת אצלנו רק לאחר שהסכמנו פה אחד בצוות העובדים וההנהלה שאכן מדובר במתנה מכובדת, איכותית וראויה.

המתנה נוסדה לפני כ-15 שנה ומאז עוסקת ביבוא, שיווק ומיתוג מתנות ומוצרי פרסום למאות אלפי לקוחות הכל רחבי הארץ. אצלנו בדה גיפט יודעים ומבינים ששירות לקוחות, איכות ואמינות מובילים למערכת יחסים ארוכת טווח תוך כדי דגש על חדשנות ומקוריות שיהפכו את המתנה שלכם למדוברת ולכזאת אשר תכניס את העסק והחברה שלכם לתודעה של הלקוחות שלכם, המשפחות של הלקוחות שלכם, לעובדים, למשפחות של העובדים, וכן הלאה... 


שירות מעל הכל

שרות לקוחות: אחד מעקרונות הדגל של TheGift הוא שירות לקוחות מקצועי ואדיב. כבר בתחילת הדרך הבנו בדה גיפט, כי לא על איכות המוצרים והמחירים הטובים לבד תתבסס ההצלחה, אלא גם על חווית השירות שעובר הלקוח והחוויה אותה הוא מעביר ללקוחותיו או לעובדיו. החוויה מתחילה עם קבלת הפניה ועוברת כל מפגש והתקדמות בתהליך בחירת המתנה, מיתוג, אריזה וקבלה.

בדה גיפט, חשוב לנו שהלקוח יקבל שירות מקצועי, איכותי ובלתי מתפשר. בשרות הלקוחות של דה גיפט, מבינים שכמעט כל פניה מהווה הזדמנות מצוינת להגביר ולחזק את שביעות הרצון של הלקוח. בכל בעיה שאתם נתקלים, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ואחד מנציגי שירות הלקוחות ישמח לעזור לך ולטפל בפנייתך באופן אישי.

כמו כן, אתם מוזמנים להתרשם ממגוון הביקורות והמלצות אותן אנו מקבלים על בסיס יומי מלקוחות מרוצים מכל רחבי הארץ.