קופסאות טישו ממותגת

מחפשים מוצר פרסומי נהדר אשר יישב כל היום על השולחן ויעזור לקידום העסק?
קופסת טישו ממותגת המונחת על השולחן בוודאי שתעשה את העבודה!
אין יותר טוב מקופסת טישו מלאה בממחטות רכות ונעימות אשר תהיה מונחת על שולחן הלקוח או העובד, קופסה זו תעזור לכם באופן מהיר מאוד ויעיל מאוד לקדם את העסק או את החברה שלכם. קופסת טישו ממותגת היא מוצר ייחודי , יעיל והכי חשוב לא יקר לקידום מכירות.

קופסאות טישו ממותגות

לקופסת הטישו הממותגת יתרון גדול וחשוב – ניתן למלא את הקופסא במילוי חוזר כאשר היא מתרוקנת מנייר הטישו, וכך הקופסא הממותגת תישאר תמיד אצל מקבלה.

קופסת טישו כמתנה מקורית

קופסת טישו היא מתנה ושי מקוריים שכייף למצוא על כל שולחן, על כל עמדה ובוודאי שברכב, לא משנה באיזו עונה – בחורף וגם בקיץ, זו פשוט מתנה נפלאה ושימושית לכל אחד ואחת.
קופסאות הטישו מגיעות, לרוב, ממולאות בנייר טישו רך ואיכותי הניתן למילוי חוזר.

קופסאות טישו עם לוגו

אנו בחברת the gift מתמחים בייצור של קופסאות טישו ממותגות, אנו נייצר בשבילכם קופסאות טישו מקוריות ממותגות באיזה לוגו שרק תרצו. לבחירתכם מגוון רחב של קופסאות טישו ממותגות – קופסאות טישו ממותגות בגליל, קופסאות טישו ממותגות מפלסטיק, קופסת טישו מלבנית, קופסת טישו שולחנית גבוה פירמידה, ועוד מגוון גדול של מארזי טישו.

קופסת טישו כמוצר ליחסי ציבור וקידום מכירות

נייר טישו נחשב למוצר יסוד, למוצר צריכה בסיסי וחשוב בכל העונות אך בעיקר בעונת החורף ובעונות המעבר, ולכן, מצור זה – קופסת טישו ממותגת תאפשר לכם להגדיל את החשיפה לעסק ו/או לחברה שלכם בצורה מהירה ויעילה. אין יותר טוב מלחלק קופסת טישו ממותגת ללקוחות או לעובדים שלכם וזו תהיה מונחת על שולחנם ולנגד עיניהם מרבית שעות היממה ובכך הם ייחשפו למותג שלכם פעמים רבות. על קופסת הטישו הנוחה להדפסה עקב צורתה המלבנית, בדרך-כלל, נוכל להוסיף את לוגו העסק שלכם בהתאמה אישית.
כאשר אתם מחפשים לתת מתנה או לפרסם את העסק שלכם אשר בוודאי מושתת על ערכים של שמירת הבריאות, אין יותר מתאים מקופסת טישו מקורית וממותגת.

קופסת טישו ממותגת מתאימה כמתנה למגוון רחב של קהלים – ללקוחות, לעובדים המסורים, מתאימה גם לרכישה למוסדות רפואיים, למרפאות, בתי-מרקחת, מסעדות ועוד ועוד.
מיתוג קופסת הטישו ייעשה בהתאמה מדויקת לפי רצון הלקוח – מיטב היועצים שלנו בחברת המתנה ממתינים לייעץ לכם בבחירת קופסת טישו מושלמת ומיוחדת.