מחזיקי מפתחות ממותגים ממתכת

מחפשים מוצר פרסומי מיוחד, מקורי ושימושי אתו תוכלו גם לקדם את העסק? מחפשים מתנה לכנסים, מתנה לתערוכה או סתם מחפשים איזו מתנה להעניק באירוע הפרטי לכם? מחזיקי מפתחות ממותגים ממתכת הם פתרון מעולה לכל האירועים הללו. כמובן גם שניתן לחרוט על המתכת היפה והאיכותית את לוגו החברה או כל משפט או מסר שתבחרו לחרוט ובכך להעניק מתנה
מחזיק מפתחות מתכתי, יוקרתי וייחודי.

מחזיק מפתחות ממתכת 

מחזיקי מפתחות מתכתיים כוללים לרוב לוחות מתכת אשר הופכים את המחזיק לנוח וקל מאוד למיתוג בזכותה החריטה
היפה שניתן לחרוט על גב המתכת. חריטה היא דרך נוחה ומהירה להטביע על מחזיק המפתחות איזה לוגו או משפט שרק נבחר.
מחזיקי מפתחות מעוצבים ממתכת הם מתנה נהדרת לחלוקה בכנסים ובתערוכות, בהרצאות ובכל אירוע עם לקוחות פוטנציאלים. במחזיקי מפתחות ממתכת ישנה לוחית מתכת עליה ניתן לחרוט בקלות את לוגו ושם העסק ובכך לקבל קידום עסקי יעיל ומהיר, באמצעות מחזיק מפתחות המשמש את כולנו ברוב שעות היממה. על ידי חלוקת מחזיקי מפתחות מיוחדים נוכל למשוך את תשומת ליבם של האורחים באירוע ולעשות במחזיק שימוש פרסומי.

השימוש במתכת נותן למחזיק המפתחות עיצוב של מוצר יוקרתי ועם חריטה יפה ונכונה מחזיק המפתחות הופך למוצר קידום מכירות יעיל ומהיר. מחזיקי מפתחות ממתכת מומלצים גם להענקה כמתנה באירוע של בר/בת מצווה, ניתן לחרוט על המתכת את שם הילד/הילדה ובכך להעניק מתנה שימושית ויוקרתית אשר תישאר עם האורחים לאורך זמן ותשמש אותם ביומיום שלהם.