מסגרות לתמונה ולוחות שעם

מסגרות ממותגות לתמונה הם מתנות אישיות בעלת ערך רגשי מוסף, שמאפשרות להציג את המשפחה, חברים, בני זוג, ילדים ועוד.. בצורה מעוצבת ומרשימה בשולחן העבודה בבית ובמשרד, או לחלופין לתלות על הקיר ליצירת פינה מעוצבת ושלווה של היקרים לכם מכל. בקטגוריה זו תוכלו למצוא מסגרות לתמונה גדולה, מסגרת תמונה ממותגת, מסגרת תמונה משפחתית, מסגרת לתמונה A4 שמתאימה לתעודות, מסמכים ועוד...

מסגרות לתמונה ולוחות שעם

יש לכם תמונה שצריכה מסגרת ?רוצים ליצור קיר מעניין וצבעוני בתוך כמה דקות? רוצים להפתיע את העובדים שלכם במתנה מקורית ומיוחדת? הגעתם בדיוק לקטגוריה הנכונה!
אצלנו באתר the gift תמצאו מגוון רחב של מסגרות לתמונה בכל מיני צבעים וגדלים, תמצאו לוחות שעם יפים ושימושים לתלייה על הקיר.

מי מאיתנו לא אוהב להצטלם, במיוחד בעידן שלנו שמצלמת הנייד תמיד זמינה, אנו אוהבים לצלם את עצמנו – סלפי וכמובן אוהבים לצלם את יקירנו. תמונות עוזרות לנו להנציח את הרגעים הכי קסומים שלנו בחיים. תמונות ממוסגרות וגם תמונות שנתלה על לוח שעם מעוצב, תמיד יתרמו לנו לאווירה של רוגע, לאווירה של ביתיות הגורמת לנו להרגיש הכי נוח והכי בבית שרק אפשר.

למה צריך בכלל מסגרת לתמונה?

מסגרת לתמונה תשמור על התמונה שלנו לאורך זמן, מסגרת גם מעניקה לתמונה יופי, חדות, יוקרה ועוד המון דברים אחרים. מסגרת תמונה איכותית ומקורית תמיד תציג לנו את התמונה כתמונה מרגשת, אומנותית אשר תשרה עלינו אווירת ביתיות וחמימות. בכל מסגרת אנו יכולים למצוא אלמנטים שונים המאפיינים אותה. המומחים שלנו בחברת המתנה ישמחו לייעץ לכם ולעזור לכם להתאים את המסגרת המושלמת לתמונות שלכם.
אנו ממליצים כצעד ראשון בבחירת מסגרת מתאימה לתמונה שלכם הוא לנסות ולהבין את האלמנטים של מסגרת לתמונה נכונה – ברגע שתדעו מהם, תוכלו להתאים בקלות את סגנון המסגרת אשר יהפוך את התמונה שלכם ליצירת אומנות של ממש.

הצעד הראשון לבחירת מסגרת מתאימה לתמונות שלכם הוא להבין את כל האלמנטים של מסגרת תמונה נכונה. ברגע שאתם מבינים מה נדרש, תוכלו להתאים את הסגנון שיהפוך את התמונה שלכם ליצירת אומנות. במרביתן הגדול של מסגרות לתמונה יש לוח גיבוי אחורי, לוח קדמי מאט או מבריק, זכוכית או פלסטיק וערכת תלייה אחורית או למעמד.

מסגרות מעוצבות לתמונות

בעזרת מסגרות מעוצבות לתמונות תוכלו להפיח חיים חדשים בקירות הבית או בקירות המשרד. הדרך הפשוטה והקלה ביותר ליצור צבעוניות ויופי היא החלפת המסגרות הישנות והמשעממות במסגרות מעוצבות לתמונה, לכל תמונה אנו נשמח להתאים לכם את המסגרת שלה.
מסגרת מעוצבת לתמונה היא מתנה נהדרת לעובדים, מתנה שתיתן מימד אישי לכל עובד ועובדת אשר תיתן הרגשה חמה ונעימה. אנו ממליצים להעניק לעובדים וגם ללקוחות מסגרת תמונה אלגנטית ומעוצבת הניתנת להצבה על השולחן, על הקיר ובוודאי תיתן רגעים של אושר ונוסטלגיה. איך נציג את התמונות הכי טובות שלנו, בבית או במשרד? כמובן שבעזרת מסגרת מעוצבת – ישנן מסגרות רבות ומגוונות : מסגרות לתלייה על הקיר, מסגרות להצבה על שולחן או על מדף, מסגרות המשלבות מספר תמונות או מסגרות המשלבות תמונה אחת בודדה.

מסגרת לתמונה תעניק לתמונה הרבה מעבר לרק תמונה כיוון שהמסגרת עצמה היא בעלת נוכחות עיצובית רבה ובשילוב התמונה היפה שלכם תקבלו את התמונה המושלמת. אצלנו תוכלו למצוא מגוון גדול של מסגרות מעוצבות כגון : מסגרת לתמונה משפחתית, עץ משפחה מסגרות לתמונה, מסגרת לתמונה על סטנד, מסגרת לתמונה רגעים של אהבה, מסגרת לתמונה רגעים של אושר, מסגרת קרמית לתמונה, מסגרת לתמונה חוטים, מסגרת תמונה מסתובבת, מסגרת לתמונה קאנבס, מסגרת שולחנית לתמונה, מסגרת לתמונה פאזל ועוד מגוון מסגרות מעוצבות לתמונה. כמובן שתוכלו למצוא גם מגוון גדול של לוחות שעם עליהם תוכלו להדביק את התמונות היפות שלכם או כל דף, פתק, תזכורת או מכתב. תוכלו למצוא לוח מודעות מחיק עם לוח שעם, לוח מודעות מחיק משולב לכתיבת הודעות חשובות.

למי מתאים מסגרות מעוצבות לתמונה או לוחות שעם?

אנו ממליצים לרכישה או להענקה כמתנה מסגרת מעוצבת לתמונה או לוח שעם לכל אחד ואחת, הן לעובדים והן ללקוחות. לנערים ולנערות הרוצים להנציח את תמונתם עם החבר או החברה, לסבא ולסבתא הרוצים תמונה של כל הנכדים וכמובן לאמא ואבא הרוצים תמונה משפחתית לתלות על קיר הבית או להניח על השולחן בעבודה.
מסגרות לתמונות הן מתנה מומלצת ונהדרת לכל גיל. כל אחד בוודאי שייהנה ממתנה נפלאה זו, בין אם הוא יתלה את התמונה המיוחדת והיפה שלו על קיר הבית ובין אם הוא יניח אותה על שולחנו במשרד.
מסגרת לתמונה ולוח שעם כמובן שניתן למתג בלוגו החברה או להדפיס עליהם הקדשה אישית, איזו שרק תרצו ובכך להפוך את המסגרת או את לוח השעם גם למתנה אישית ומרגשת וגם להפוך אותה למוצר יעיל לשיווק ולקידום העסק שלכם.