יומנים ממותגים

מחפשים מתנה לעובדים לראש השנה אך לא רק? יומן הוא אחד המוצרים השימושיים ביותר שיש. ביומן רושמים פגישות, משימות, אירועים חשובים, תאריכי מסיבות ועוד, לכן יומן ממותג הוא מתנה נהדרת וניתן לחלקו כמתנה לשנה החדשה.

אצלנו באתר the gift תמצאו מגוון גדול של יומנים, בגדלים ובעיצובים שונים : יומן יומי, יומן שבועי, יומן כיס, יומן שולחני, יומן משרדי ועוד כל מיני סוגי יומנים ממותגים. על היומן ניתן לעשות הטבעה ולהדפיס לוגו איזה שרק תבחרו.
יומנים ממותגים ניתנים לחלוקה לעובדי החברה, ללקוחות, מתנות לכנסים ואירועים וכמובן מתנות סוף שנה למורות, לגננות ולתלמידים.

יומנים ממותגים לחברות ועסקים

מחפשים מתנה אשר תשאיר את המותג שלכם בתודעתו התמידית של הלקוח? יומן ממותג הוא בדיוק המוצר הפרסומי המושלם שייתן חשיפה למותג שלכם לאורך כל ימות השנה.

יומנים ממותגים - איזה סוגים יש?

יומנים ממותגים, יומנים מעוצבים, יומנים יומיים ממותגים ויומנים שבועיים עם מיתוג לוגו חברה, יומנים מהודרים למנהלים, יומני כיס ויומנים שולחניים - אצלנו בחברת דה גיפט תמצאו את מגוון רחב של יומנים ממותגים אשר יעשו לכם סדר בבלגאן.

בבואנו לבחור יומן אנו ממליצים לשים לב לגודלו של היומן, לעיצובו, לחלוקה הפנימית שלו, אם יש בפנים אותיות ומספרים, לנוחות הכתיבה בו, במקום המיועד לכתיבה, וגם כמובן יש לשים לב למשקלו של היומן, את היומן אנו לוקחים איתנו בכל יום ולא היינו רוצים לסחוב איתנו משהו כבד ומסורבל.

ישנם יומנים עם כריכה קשה ויומנים עם כריכה רכה. היומנים השבועיים הקלאסיים יגיעו בדרך כלל עם כריכה קשה, מגיעים במגוון צבעים ועיצובים הכוללים מקום לרישום זמנים יומי ושבועי, מקום לרשימות ותזכורת וכמובן מקום לרישום מספרי טלפון חיוניים.

ישנם יומנים משרדיים המתאפיינים בדרך כלל בפשטות אך הם פונקציונליים ושימושים מאוד עקב המקום הרחב שיש בהם לכתיבה.
לא משנה באיזה סוג יומן תבחרו – יומן הוא מתנה מושלמת ושימושית לכל מקבלו.

יתרונות יומן ממותג

המומחים שלנו בחברת דה גיפט ממליצים על יומן ממותג למגוון רחב של מתנות ושימושים. יומן הוא מוצר שימושי מאוד למגוון גדול של קהלים וכמובן מומלץ לחלקו כמתנה לראש השנה.
יתרון ראשון של הענקת יומן ממותג הוא השימוש היומיומי בו ולכן אנו נחשוף את מקבל היומן למוצר שלנו, לחברה ולעסק שלנו בתדירות גבוהה. אנו נעזור לכם בבחירת מיתוג היומן או הדפסה שתרצו. יתרון שני של יומן ממותג הוא שיומן הוא יומן יומי או יומן שבועי וזה הופך אותו למוצר שימושי ביותר, לא עוד מוצר שייזרק לפח לאחר שימוש אחד. יתרון שלישי הוא שניתן לקבל אצלנו את היומן באיזו צורה, גודל ועיצוב שתבחרו. תוכלו לבחור יומן שיתאים בדיוק למטרותיכם, בין אם זה יומן כיס, יומן שולחני, יומן למנהל, יומן משרדי, יומן לתלמיד או כל יומן אחר שתבחרו.

לסיכום, יומנים ממותגים הם מתנה מומלצת ביותר כהענקה ללקוחות, מתנה לעובדי החברה, מתנה לחלוקה בכנסים ובאירועים. בזכות היומן הממותג תמיד תישארו בתודעת הלקוח, דבר היוביל ישירות לשיווק ולפרסום מהיר ויעיל של העסק. היועצים שלנו בחברת המתנה יעזרו לכם בבחירת הלוגו והטבעתו על הכריכה ותוכלו לקבל מנתה יומן ממותג יוקרתי, מרשים ושימושי.

בחברת the gift תמצאו יומנים לשנה החדשה, יומנים לשנת 2019-2020 , תמצאו יומן יומי ממותג, יומן שבועי עם מיתוג, יומן שולחני בעיצוב אישי, יומן משרדי, יומן כיס, יומן מעוצב ויומן מהודר. אצלנו באתר תמצאו שלל יומנים עם מיתוג אישי, אנו מבטיחים לכם כי תקבלו את השירות הכי טוב, יחס אישי, מחיר הוגן וכמובן אספקה מהירה של המוצרים.