חבילת שי לראש השנה

מתנות לראש השנה לעובדים היא משימה לא קלה לביצוע. מדובר בקהל מגוון שכולל רצונות שונים ולכן מתנה בעלת מוטיב אחד יכולה להיות בעייתית בזמן שמדובר במתנה כוללת. מארזי שי לראש השנה פותרים אותנו משבירת הראש בחיפוש אחר מתנה לעובדים ומציבה רף חדש של מתנות יוקרה לראש השנה. במקום לתת מתנה לעובדים גאדג'ט או גימיק שיש סיכוי שהם לא יאהבו ,מארזים לראש השנה לעובדים כוללים מספר פריטים שמאוגדים במארז מתנה מרשים, כך שהסיכוי שהעובדים יאהבו את מגוון המתנות שבאריזה הוא גדול פי כמה מהאלטרנטיבה החלופית.

מארזים לראש השנה

מארזים לראש השנה הם מתנות לעובדים לחג שמשאירות טעם טוב, אם זה מארז שכולל ממרחים, דבש וריבות, או אפילו מארז סרמוני תה יוקרתי שמכיל מספר פריטים שמאפשרים הגשה של תה בסיום הארוחה! מארזי מתנה לחג הם פתרון מעולה כמתנה יוקרתית לעובדים לחג שכן הם מכילות מספר פריטים שמאוגדים במארז גדול ומרשים, שבדרך כלל משתמשים בו לאחר מספר ימים מיום קבלת המתנה, עם זה עם המשפחה או חברים בארוחת החג, בארוחת בוקר משפחתית או זוגית בשבת בבוקר ועוד.

מתנות לראש השנה

אם מארזי שי לראש השנה לא מצאו חן בעיניכם תמיד ניתן לחלק מתנות ממותגות לראש השנה, גאדג'טים שימושיים או מוצרי חשמל. הקליקו כאן למעבר למגוון מתנות לעובדים לראש השנה