כוסות וספלים לשתייה חמה

הגעת למשרד בשעת בוקר מוקדמת, לפני כולם? בא לך להתפנק בשקט לפני תחילת הבלאגן במשרד? זהו בדיוק הזמן הנכון לשתות את הקפה! ארון הספלים במטבחון בטח גדוש בכל מיני סוגים וגדלים של ספלים אך רק ספל אחד ילכוד את עינייך - בוודאי זה יהיה הספל הממותג של העסק, של החברה שלך.
הענקת ספלים ממותגים לעובדים וללקוחות כבר הוכיחה את עצמה כפעולה המקדמת את מכירות בית העסק.
בחברתנו the gift תוכלו למצוא מגוון רחב של ספלים, ספלים ממותגים, ספלים מעוצבים, ספלים עם הדפסת סובלימציה, ספלים מחייכים בדמות אימוג'י, מאגים מיוחדים למשרד, כוסות זכוכית בעלות דופן כפולה, ספלים טרמיים לשמירת חום/וקר, כמובן כוסות בירה ממותגות ועוד מבחר דגמי ספלים ממותגים.

ספלים ממותגים וקידום מכירות

ספלי השתייה הממותגים היא מתנה שתמיד כייף ונעים לקבל, זוהי גם מתנה אשר יכולה לקדם את מכירות העסק שלכם. הספלים הם מתנה שימושית ביותר המתאימה לנשים, לגברים ולילדים. ישנם ספלים אשר איתם תוכלו להעביר איזה מסר שרק תרצו, על הספל ניתן להדפיס כל לוגו ומשפט שרק בא לכם. ישנן אפשרויות רבות לקדם את העסק בעזרת ספלים ממותגים, הדרך הטובה ביותר היא הדפסת לוגו החברה/העסק על הספל. כל מי שיקבל ספל ממותג במתנה בוודאי ייהנה ממנו וגם ייחשף לעסק שלכם. ספל ממותג ייצור תודעה תמידית ובכך כמובן ייצור קידום מכירות לבית העסק שלכם.

ספלים ממותגים כמתנה לכולם

ספלים ממותגים יכולים להיות מתנה מושלמת לכולם, למנהלים, לעובדים, ללקוחות ולחברים. ניתן להעניק כמתנה ספל ממותג גם באירועים שונים, הרי לכל ספל בוודאי יימצא שימוש, הן במשרד, הן בבית וישנם כאלו שאף ימצאו לו שימוש בדמות מעמד לכלי כתיבה ולחפצים קטנים. תוכלו להעניק לילדים לכם כמתנה ספל ממותג בדמותם של האימוג'ים המפורסמים, ככה בוודאי שהילדים ישמחו לשתות שתייה חמה מספל עכשווי, יפה ומבדר. הספלים יכולים להוות גם מתנה נהדרת לאורחים באירועים, כגון : חתונה, בר/בת מצווה ברית וכו'.

סוגי הספלים השונים

אצלנו תוכלו למצוא ספלים מיוחדים בעיצובים מיוחדים, בגדלים ובגבהים שונים.
ספלי הפלא, כשמם כן הוא, ממש פלא, כאשר נמזוג מים רותחים לתוך הספל, צבע הספל ישתנה וכשהמים יתקררו, הספל יחזור לצבעו המקורי. ספלי אימוג'י ממש כפי שאנחנו מכירים אותם מהרשתות החברתיות ומהאפליקציות השונות, סמלי האימוג'י הפכו בשנים האחרונות למאוד פופולריים ולחלק בלתי נפרד מאיתנו ולכן תמיד יהיה כייף לקבל במתנה ספל אימוג'י. כוסות קפה ממותגות, לאספרסו, להפוך ולכל שתייה חמה שנרצה. כוסות וספלים טרמיים לשמירת טמפרטורת המים, כוסות זכוכית דופן כפולה בעלת עיצוב מיוחד ומרשים. כוסות בירה ממותגות ומרשימות, וכמובן כוסות חד פעמיות מקרטון ממותגות כרצונכם.