עטים ממותגים

עטים ממותגים מעבירים ללקוחות ולעובדים מסר פרסומי סמוי, העטים הממותגים תמיד נראים לנגד עיניהם והלוגו שלכם תמיד נמצא שם בראשם, כל מי שישתמש בעט ממותג ישר יבחין בלוגו המתנוסס. עטים ממותגים הם מוצר פרסומי מעולה לכנסים, לתערוכות ולמטרות שיווק רחבות. מכיוון שעטים עם לוגו הם יחסית מוצר פרסומי זול, ניתן למתג כמויות גדולות של עטים, ולחלק מתנה בכנסים, ללקוחות ולעובדים. בקטגוריה זאת תמצאו עטים ממותגים במבחר רחב של צורות וסוגים, עטי פלסטיק ממותגים, עטי מתכת ממותגים, ואפילו עטים עם טוויסט טכנולוגי שהופכים אותם למוצר פרסומי מעולה.

בקטגוריה זו, של עטים ממותגים תמצאו מגוון ענק של עטים לכל תקציב ולכל מטרה.
ניתן לבצע הדפסה על עטים בצבע ואף ניתן לחרוט על העטים את הלוגו או את הסלוגן שתבחרו.
עטים עם לוגו הם דרך נהדרת לפרסום העסק וגם לפנק את הלקוחות ואת העובדים שלכם.

מחפשים עטים ממותגים למכירה ללקוחות? עטים ממותגים להענקה כמתנה? או עטים ממותגים לחלוקה בכנסים, בתערוכות ובאירועים מכל הסוגים?
אצלנו בחברת the gift תוכלו למצוא מגוון רחב ביותר של עטים עם לוגו חברה, עטי פלסטיק ממותגים, עטי מתכת ממותגים ועטים יוקרתיים ממותגים, עטי ג'ל וסוגי עטים כדוריים נוספים לכל תקציב ולכל מטרה. עטים ממותגים מאפשרים לנו להעביר מסר פרסומי ושיווקי של החברה והעסק שלנו בצורה בולטת ביותר שאי אפשר לפספס. כל מי שיקבל לידו עט ממותג בוודאי יבחין בלוגו או במסר שמתנוסס על גביו. ככל שאותו בן אדם ישתמש בעט עם לוגו החברה שלכם, לעיתים תכופות יותר, כך המסר השיווקי והפרסומי מתחדד בתת מודע והסיכויים שאותו מקבל העט יחזור אליכם לקבל שירות ולקנייה חוזרת רק ילכו ויגברו.
עטים ממותגים הם מוצר פרסומי מעולה למגוון רחב של מטרות, עטים לכנסים, עטים לתערוכות, לחלוקה באירועים ועוד. עטים מודפסים עם לוגו הם למעשה מוצר פרסומי זול לכן ניתן למתג כמויות גדולות של עטים ללא עלות גדולה ולחלק עטים ממותגים אלו בתערוכות, בכנסים ובאירועים.

עטים ממותגים כמוצר לשימוש יומיומי

עט ממותג לוגו הוא מתנה נהדרת שמומלץ להעניק, עט הוא איננו עוד כרטיס ביקור אשר אנשים שמים במגירה ושוכחים שהוא שם, עט ממותג עם לוגו חברה הוא פריט שימושי לכל שעות היממה, בעבודה, בבית, לילדים, לתלמידים ולסטודנטים. עטים ממותגים ייתנו לעסק שלכם ולכם חשיפה יומיומית מתמשכת.

עטים ממותגים בעלי שטח פרסומי בולט ביותר

אמנם עט ממותג הוא לא מוצר גדול במיוחד אך הוא מוצר נהדר לחלוקה או כהענקת מתנה עם שטח פרסומי ברור ובולט לכל עין. כל מי שיקבל עט ממותג במתנה, מיד יבחין בלוגו שלכם או במסר השיווקי אותו אתם מעוניינים לשדר. עט ממותג הוא שימושי ביותר במהלך היום לכן העסק והחברה שלכם יחדרו לתודעה של מקבל העט בכל כתיבה ושימוש בעט.

עטים ממותגים במגוון רחב של צבעים

בחברתנו the gift ניתן להזמין עטים ממותגים במגוון רחב מאוד של צבעים ועל ידי כך תוכלו להתאים את צבע העט לצבע המותג והלוגו של העסק והחברה שלכם. ניתן לראות בדוגמאות שכבר סיפקנו את ההדמיות של החברות עם הצבעים שלהם.
על העטים הצבעוניים אנו נדאג להדפיס ולמתג את הלוגו שלכם, לכם רק נשאר לבחור צבע ולשלוח אלינו את בחירתכם.

התועלת הרבה של עטים ממותגים מול עלותם הלא יקרה

עטים ממותגים הם לא מתנה יקרה ויש כאלה שיגידו אף זולה. כאשר נעניק ללקוח, לעובד או לחבר עט, אנו לבטח נקלע בדיוק למטרה, כל אחד ישמח לקבל עט במתנה, הרי עט זהו מוצר שימושי ביותר לאורך כל שעות היום ובמיוחד עם העט ממותג, נוכל להשיג פרסום מהיר ויעיל ללא עתות פרסום גדולה. מקבל העט במתנה יחשוף אותו למותג ולעסק שלכם לאורך תקופה ארוכה.