מתנות ליום המשפחה

מתנות ליום המשפחה הן מתנות מיוחדות ומפנקות במיוחד. מתנות שמסמלות את החיבור עם החברים והמשפחה. יום המשפחה הוא יום מיוחד שבא להזכיר לנו שתמיד צריך למצוא את הדרך לאיזון בין עבודה למשפחה, בין חברים למשפחה, בין העצמה אישית לעבודה ולמשפחה, ובקיצור היום בו אנו עושים חשבון נפש ומתפנקים עם היקרים לנו מכל: המשפחה

מתנות ליום המשפחה

המשפחה שלנו היא הדבר הכי חשוב והכי יקר לנו בעולם. יום המשפחה נודע בעבר כיום האם, ומתמקד בעיקר בציון ובהשמת דגש על האימהות ועל המשפחתיות בפרט. יום המשפחה הוא הזדמנות נהדרת להעניק מתנה מפנקת אשר תחמם את הלב ליקרים לנו מכל. אצלנו בחברת the gift תמצאו מגוון רחב של מתנות בדיוק למטרה זו – מתנה ליום המשפחה. תמצאו זרים מתוקים, מארזי שוקולד מפנקים, מארזי יין יוקרתיים ובכלל, מגוון מתנות לבית, למטבח ולמשרד, מתנות שתמיד כייף לקבל.

יום המשפחה נקרא בגלגולו הקודם – יום האם. יום האם מצוין במדינות רבות ברחבי העולם, זהו יום ציון מותה של הנרייטה סאלד אשר הקימה את ההסתדרות הציונית וכונתה "אם כל הילדים" ויום זה מתמקד בנוסף לאימהות, בציון המשפחתיות. יום חג זה הוא בוודאי יום מיוחד המאפשר לנו להעניק מתנות לכל האנשים היקרים והחשובים לנו. ביום זה אנו רוצים להוקיר תודתנו לכל מי שעושה מלאכתו בצורה יוצאת דופן. בין אם זה לאימהות שלנו ובין אם זה לצוות החינוכי אשר עומל רבות על חינוך ילדינו.
במקומות עבודה רבים מציינים את יום המשפחה ומעניקים לעובדים מתנות אש מחממות את הלב. בישראל אנו חוגגים את יום המשפחה בלי הבדל בין אדם חילוני לדתי, כל דת חוגגת יום נפלא זה ואין דרך יותר נפלאה מזו בהענקת מתנות קטנות כגדולות, יקרות או זולות.

לקנות מתנות לכולם או רק לאימהות?

מקומות עבודה רבים מתלבטים בשאלה האם להעניק מתנות ביום המשפחה רק לאימהות או לכלל העובדים? הרי מצד אחד יום המשפחה מצוין גם כיום האם אך מצד שני כשמו כן הוא – יום המשפחה וישנם הגברים העובדים בחברה, לכן השאלה הנשאלת היא: האם לרכוש מתנה עבור רק האימהות או לכולם? אצלנו בגאדג'טשופ התשובה ברורה: ברור שלהעניק מתנות לכולם! אנו ממליצים לרכוש מתנות לכל עובדי החברה, כך כולם יוכלו ליהנות מהמתנות ולקבל את הערכתכם כלפיהם. נציין גם שהענקת מתנות לכלל עובדי החברה בכל חג או אירוע, היא הזדמנות מצוינת להוקיר תודה על עבודה מסורה שהם עושים במהלך כל השנה והענקת מתנה, אפילו קטנה תעשה להם טוב על הלב ותיתן להם תחושה שאתם תמיד מעריכים אותם.

מה כדאי לקנות ליום המשפחה  

ארגונים וחברות רבים יעדיפו לרכוש מתנות גדולות ויקרות בשני החגים הגדולים : ראש השנה ופסח, לכן אנו ממליצים להעניק מתנות ליום המשפחה מארזי שי מתוקים, מארזי מתיקה קטנים וחמודים, עציצים בפחית, גאדג'טים למשרד, גאדג'טים למטבח, מסגרות לתמונות הניתנות לתלייה ולהנחה על השולחן, ספלי שתייה למיניהם, כוסות בריאות לכל המשפחה ועוד ועוד. חשוב להגדיר תקציב מראש עבור המתנה לכך למעשה תוכלו לבחור מתנה סמלית ויפה, מתנה אש תדגיש את יום המשפחה. כמובן שכל המתנות ניתנות למיתוג אישי כרצונכם.