מתנות לכנסים ותערוכות

כל כנס ותערוכה הם תמיד אירועים מרגשים, כל מארגן יודע שארגון דבר כזה הוא לא אירוע של מה בכך, לכן נהוג לשלוח את האורחים חזרה הביתה עם מתנה או מזכרת מהכנס או מהתערוכה, משהו שיעיד כי נכחו באירוע, כמו תיק גב עם לוגו החברה שלכם או משחקי חשיבה ממותגים, קובייה הונגרית, שוקולדים ממותגים, סוכריות ממותגות ללא סוגר ועוד מתנות לכנסים ומתנות לאירועים שיקדמו את העסק והחברה שלכם במיוחד כשהם ממותגים עם הלוגו שלכם.
אצלנו בחברת the gift מוצרי פרסום וקד"מ תוכלו למצוא מגוון עצום של מתנות ממותגות לכנסים ותערוכות.

כל אלו הן מתנות מצוינות ושימושיות לכנסים ותערוכות ובוודאי גם 

מתנות לכנסים / מתנות לתערוכות

מתנות לכנסים ומתנות לתערוכות מככבות באירועים אלו ובגדול. למעשה, כל באי הכנס מקבלים מתנה קטנה שמטרתה היא שיווק בית העסק שהעניק את המתנה, כמו למשל דיסק און קי ממותג. בכל כנס ותערוכה נאספים מספר רב של אנשים מתחומי מקצוע שונים. כנסים אלו הם הזדמנות נהדרת כדי להעניק מתנות לכל הנוכחים שכן לא מדובר רק על שיווק העסק והמוצרים אלא גם על שיווק הכנס עצמו.

התאמת המתנה לבאי הכנס והתערוכה

ברוב המקרים לרוב באי הכנס ישנו מכנה משותף, אותו מקום עבודה או אותו תחום עניין אך לא תמיד מלאכת התאמת המתנה היא מלאכה פשוטה. המומחים שלנו בחברת המתנה ישמחו לעמוד לצדכם ולעזור לכם כפי יכולתם במציאת מתנה מושלמת לבאי הכנס או האירוע וכמובן שנעזור לכם בבחירת ועיצוב לוגו החברה.

כל כנס, תערוכה או אירוע משפחתי גדול מהווה התאספות של מספר אנשים גדול במיוחד, ואתם בוודאי כבר יודעים אין אירוע או כנס ללא מתנות. מדובר על תחום עצום ומשגשג של מתנות לכנסים ותערוכות ואנחנו בחברת המתנה מובילים את התחום ביד רמה ובמקצועיות שאין שניה לה. כך כשמדובר על מתנות לכנסים ותערוכות מדובר על חברת the gift!

התאמת מתנות לכנסים לבאי הכנס

עסקים וחברות רבות מקיימים מדי פעם כנסים או משתתפים בעצמם בכנסים מקצועיים. מתנות לכנסים ולתערוכות יפיקו לעסק שלנו יותר תועלת מקיום הכנס עצמו בזכות הענקת מתנות לבאי הכנס. המומחים שלנו בחברת the gift ידעו להתאים לכם בדיוק את המתנות המומלצות לכנס אותו אתם מקיימים. מומלץ מאוד להעניק מתנות המתאימות לאופי הכנס או התערוכה, מתנות יהיו שימושיות גם במהלך הכנס וגם אחריו. כדוגמת מכתביה עם עט ממותגת או מטען נייד ממותג, אלא בוודאי ישמשו את באי הכנס וישאירו את המותג לכם במודעות מקבל המתנה.

מיתוג אישי למתנות הכנס והתערוכה

אנו בחברת המתנה נדאג לכם לכל מיתוג שתרצו ותבחרו. ברשותנו מגוון עצום של מתנות לכנסים ותערוכות הניתנות למיתוג אישי. ישנה אפשרות להדפיס על המוצר את לוגו החברה, העסק וכל משפט מסר תרצו להדפיס על המתנה. על ידי המיתוג תהפכו את המתנה לדבר המזוהה עם העסק שלכם. מיתוג עסק תורם רבות לקידום יחסי הציבור וממקם את העסק בתודעתו של מקבל המתנה.

התועלת של הענקת מתנות בכנסים ובתערוכות

על ידי הענקת מתנה לבאי הכנס, אתם מעניקים להם יחס אישי וראוי, דבר המעיד על הערכתכם והוקרתכם על כך שכיבדו אתכם בנוכחותם בכנס. יצירת יחסים אישיים וקשרים כאלו בכנסים ובתערוכות יפתחו לכם המון דלתות לקשרים עסקיים. תנו לנו לעזור לכם במציאת מתנה לתערוכה ומתנה לכנס בצורה הטובה ביותר שניתן עם מיתוג אישי במתאים בדיוק עבורכם.