עציץ בפחית

עציץ בפחית היא מתנה נהדרת ומתאים כמתנה מקורית לט"ו בשבט, מתנה לראש השנה, להתחלות חדשות במקום העבודה או בחיים, להורים, אחים, חברים ועוד. חשוב לציין שקל מאוד לתפעל את העציץ בפחית, וגם מי שלא ממש ניחן בתכונות הגננות, בוודאי ימצא את עצמו בקלות ובמהירות מגדל גינה קטנטנה, יפה וריחנית אשר ייהנה ממנה שנים רבות.

עציץ בפחית

מחפשים כיצד להפתיע את הלקוחות והעובדים במתנה מקורית?
חברת thegift גאה להציג בפניכם את המתנה החמה והעכשווית ביותר: עציץ בפחית !

מה זה בעצם עציץ בפחית?

עציץ בפחית היא למעשה גינת תבלינים קטנה, אדנית או עציץ אשר יאפשרו לכם ליהנות מגינת חלון פורחת ממש על אדן החלון או במרפסת ביתכם. תוכלו ליהנות מגינה קטנה, יפה, ריחנית ופרחונית מבלי שיש לכם בבית גינה גדולה ומושקעת. 
גינת תבלינים קטנה זו בעצם יושבת בתוך פחית הכוללת מיתוג אישי שלכם וכרצונכם. הפחית מגיעה עם אדמה וזרעים של צמחי תבלין לפי בחירתכם : עגבניות שרי, בזילקום, פלפל חריף, נבטים, זרעי דשא ועוד...

לכם נשאר רק לעשות : להניח את גינת התבלינים במקום מואר, להשקות בהתאם להוראות ולחכות שהטבע יעשה את שלו.. עציץ בפחית הוא מתנה ממותגת ומקורית אשר כל עובד ולקוח ישמחו לקבל . צמח בפחית הפך למקדם מכירות מצוין בזכות עלותו הנמוכה, המסר שאותו תעבירו באמצעות המיתוג המשפט אותו תבחרו לכתוב על הפחית. ניתן לשלב גם מסרים ומשפטי מוטיבציה רבים.

עציץ בפחית מתנה לט"ו בשבט ומתנה לחגים

עציץ בפחית היא מתנה מומלצת שמתאימה במיוחד בתור מתנה לט"ו בשבט, מתנה לראש השנה, מתנה שמסמלת התחלות חדשות במקום העבודה או בחיים. מתנה סמלית לחברה בצמחיה, מתנה להשקה של מוצר חדש, כנסים ועוד!