כוסות חד פעמיות ממותגות

הפכו את כוסות הקרטון לאלמט שיווקי

כוסות חד פעמיות ממותגות LOG2012

בדה גיפט תוכלו למצוא כוסות חד פעמיות מקרטון באיכות יוצאת דופן! אנו מתמחים בייצור כוסות מקרטון מעוצבת לאירועים, כוסות קרטון ממותגות לבתי עסק וכוסות נייר ממותגות בהדפסת לוגו לחברות! אצלנו תוכלו למצוא שירות, איכות ומחיר תחרותי אם לא הזול ביותר בארץ! קבלו עכשיו הצעת מחיר משלמת במיוחד ללא התחייבות.

האם דרושה הדפסה / מיתוג לוגו *
0.00

כוסות נייר ממותגות

כוסות חד פעמיות ממותגות הן פתרון מעולה למיתוג בית עסק, החל ממסעדות בתחום המזון ועד חברות הייטק ומשרדים. כוסות חד פעמיות לקפה עשויות מנייר והן מתאימות בעיקר עבור שתייה חמה אך ניתנות לשימוש גם עבור שתייה קרה. הכוסות מתכלות ונחשבות לידידותיות לסביבה, כך שחברה שמזמינה כוסות נייר ממותגות גם נהנת ממוצר ירוק וגם מפרסום מקורי שהולך עם העובדים והלקוחות לכל מקום.

עם כוסות חד פעמיות ממותגות תוכלו למתג כל אירוע חברה כגון כנסים, אירוע השקע של מוצר חדש, הרמת כוסית, ארועי עובדים, תערוכות ועוד! אצלנו בדה גיפט מייצרים כוסות ממותגות מקרטון באיכות יוצאת דופן (במשקל 7 גרם כל אחת!) ובהדפסת צבע דיגיטאלית שחוסכת לכם את כל נושא תשלום עבור גלופה! הדפסה על כוסות ניתנת גם בכמויות קטנות (החל מ-1000 יח') כך שאין התחייבות גדולה מצדכם, לעומת התמורה הגדולה המתקבלת.

כוס קרטון ממותגת

כוסות נייר עם לוגו, לא רק לבתי קפה!
המחשבה הראשונה שעולה לנו כשחושבים על כוסות נייר ממותגות הוא שזה פתרון מעולה לבעלי מסעדות ובתי קפה. לקוח קונה כוס קפה עשויה מקרטון ממותג ומוציא אותה מהחנות ולמעשה מאותו רגע משמש כשלט פרסומי מהלך שמפיץ ומשווק את העסק שממנו זה עתה יצא. הכוס ניתנת למיתוג מלא ובאמצעות קצת יצירתיות ניתן ליצור כוסות נייר ממותגות בעלות באז אדיר.

עם השנים כוסות נייר ממותגות נכנסו למטבחים של חברות ההיטק הישראלי, וחברה שמיתגה את כוסות החברה בלוגו חברה, תוכל למקם את כוסות הנייר הממותג בעמדות הקפה אשר פזורות ברחבי החברה ליצירת אפקט מרשים וחיזוק הזהות והתחברות העובד עם המותג.

כוסות ממותגות לקפה הם מוצר הכרחי בכל משרד וכל חברה שמכבדת את עצמה תגיע מהר מאוד להבנה שמיתוג ותדמית חשובים מאוד ללקוחות ולעובדים. את כוסות הנייר ניתן לקבל ב2 גדולים לבחירה וניתן בתוספת תשלום להוסיף מכסי פלסטיק תואמים. ההדפסה על הכוסות נעשית בצבע מלא (פרוצס) מה שמאפשר אין סוף פתרונות מיתוג מרהיבים.

קצת על כוסות הקרטון הממותגות שלנו
אצלנו תקבלו הדפסה דיגיטלית איכותית, ששומרת על גוון הכוס לאורך זמן! אין צורך בגלופות והוצאות מיותרות, משקל של 7 גרם לכל כוס שהופך אותה לכוס קרטון איכותית במיוחד.

מבצע
קבלו 1000 מכסים בהזמנת 5,000 כוסות