עכברים ומקלדות ממותגים

עכבר ממותג למחשב הוא מתנה פרסום מוצלחת ויעילה, כולנו משתמשים בעכבר ולכן עכבר ממותג הוא מתנה שימושית ופרקטית שמתאימה לכל אדם, בנוסף משטח לעכבר שהוא מוצר משלים או מקלדת ממותגת הם אביזרים וגאדג'טים למחשב שתמיד יהיו שימושיים בכל משרד ובית! רוצים שלוגו חברתכם יתנוסס על גבי עכבר חדשני או על גבי משטח לעכבר מדליק? בקטגוריה זו תוכלו למצוא מגוון עכברים שניתנים למיתוג, עכברים בעלי עיצוב חדשני ומקרי, משטחי עכבר מיוחדים כמו משטח לעכבר שטיח פרסי, ומשטחים שימושיים נוספים שילוו את הלוגו שלכם שנים רבות.

עכברים, משטחים ומקלדות ממותגים

מחפשים מתנות ממותגות לעובדים, ללקוחות שלכם או לחלוקה בכנסים ובאירועים?
אצלנו באתר המתנה תוכלו למצוא את המתנות הממותגות והארגונומיות הכי מקוריות ומיוחדות שרק אפשר למצוא – החל מעכברים אופטיים וארגונומיים ממותגים ועד למקלדות למחשב וללפטופ ממותגות.
אצלנו תמצאו מתנות מהמותגים המובילים בעולם, מגוון רחב של מתנות מקוריות איכותיות, מוצרי קידום מכירות, מתנות לעובדים ולכנסים ממיטב המותגים המובילים בעולם!
מתנות לחברות ההייטק הכי מצליחות בארץ.

עכברים ומקלדות ממותגים ומעוצבים עם הדפסת לוגו אישי

עכבר למחשב זוהי מתנה נהדרת כיוון שכיום רוב העבודות מתבצעות באמצעות מחשב, נייח או נייד. רוב העבודה בכל חברה בין אם זו חברת הייטק או חברה אחרת, מתבצעת דרך המחשב ומתנה כגון עכבר ממותג למחשב או מקלדת ממותגת מהווה פוטנציאל פרסומי גדול שכן אלו נמצאים על שולחנו ומול עינינו מרבית שעות היום.
בקטגוריה נפלאה זו תוכלו למצוא את המגוון העצום ביותר שקיים לעכברים ממותגים, מקלדות ממותגות ומשטחי עכבר ממותגים. אתם תחליטו איזה לוגו להדפיס ואנו נבצע.
ברשותנו עכבר אלחוטי אופטי, עכבר בצורת מטיל זהב, עכבר מתקפל, משטח לעכבר בעיצוב אישי, פד ממותג לעכבר, שטיח פרסי לעכבר – מוצר נהדר שהמון חברות רכשו כמתנה לעובדים וללקוחות שלהן, משטח לעכבר דמוי עור עם כרית יד ועוד מגוון גדול ועצום של כברים ומשאחים למחשב, על כל אלו ניתן להטביע את לוגו החברה או הקדשה אישית, איזו שרק תבחרו.
משטחי העכבר שברשותנו נוחים ואיכותיים ביותר, אנו ממליצים למתג אותם ולחלק אותם לעובדים וגם באירועים, בכנסים ובתערוכות כך שגם העובדים וגם הלקוחות שלכם יוכלו ליהנות מהם ועל ידי כך ליצור עמם תקשורת מיטבית ופרסומית.

כיצד לבחור עכבר ומקלדת?

בכדי שנוכל ליהנות מהמחשב שלנו, מהנייח או מהנייד אנו ממליצים להצטייד בעכבר ובמקלדת מתאימים לנו, נוחים לנו ושיקלו על השימוש שלנו בו.
ישנם עכברים מוקטנים המיועדים למחשב נייד ניתן גם להיעזר בהם למצגות ולשליטה נוחה של המדיה בסלון ביתנו. גם מקלדות קטנות ונוחות – אנו ממליצים לשימוש ביתי ולהצגת מצגות.
העכברים היותר גדולים – "הרגילים" נוחים יותר לשימוש למחשבים נייחים.

עכברים ארגונומיים ומקלדות

עכבר ארגונומי ומקלדת ארגונומית למחשב הם שני אביזרים חשובים ביותר לכל מי שמשתמש במחשב, בין אם זה מחשב בית או משרדי ובין אם זה מחשב נייח או נייד. עכברים ארגונומיים נחשבים לעכברים טובים המונעים נזק לכף היד בעת שימוש ממושך במחשב. ישנם סוגים רבים ושונים של עכברים ומקלדות ארגונומיים ואנו ממליצים לבחור במה שמתאים לנו אישית ומתאים למידות כף היד שלנו – הרי זו שונה מאדם לאדם. גם מקלדות ארגונומיות מפחיתות את העומס והלחץ בכף היד בעת שימוש ממושך במחשב.

עכבר מחשב ממותג, משטח לעכבר ממותג ומקלדת למחשב ממותגת הם מתנה נהדרת לכל אנשי המשרדים אך לא רק, הם יכולים להוות מתנה לכל בעל מחשב ביתי או משרדי, לכל תלמיד ותלמידה.