קופסאות שימורים ריקות

קופסאות שימורים ירקות ממותגות הן מתנות שתמיד כולם שמחים לקבל, ניתן להכניס אליהן כמעט כל מתנה, ופריט שתרצו! זה יכול להיות חולצה ממותגת, ממתקים, שוקולדים ממותגים, עוגיות מזל ממותגות, יין ולמעשה כמעט כל פריט שרק תרצו.  את קופסאות שימורים ניתנות למיתוג מלא, מה שאומר שאתם מספקים את הגרפיקה שברצונכם למתג ואנו כבר נדאג למתג את קופסת השימורים הריקה במיתוג אותו תבחרו! זה יכול להיות הלוגו שלכם, ברכה אישית, סלוגן ועוד.

קופסאות שימורים ריקות הן למעשה פחיות מתכת שאותן אנו מייצרים על פי בקשת הלקוח. באפשרותנו לייצר עבורכם כל מידה שתרצו ובכל חומר שתבקשו, החל מפחיות מתכת ועד גלילי נייר דחוס שמשמשים בעיקר בתור גלילי יין ממותגים שמאפשרים להגיש בקבוק יין בגליל ממותג. 

קופסאות שימורים ריקות

יצרן קופסאות שימורים לרוב מספק רק חלק אחד בפאזל עד להשלמת המוצר המוגמר! לעומת אצלנו בדה גיפט יצרני שימורים שעוסקת ביצור קופסאות שימורים יותר מעשור מבטיחים טיפול מושלם מא' ועד ת'. אנו נייצר את קופסאות השימורים ממתכת או מקרטון על פי בחירתכם. אנו נחתוך את קופסאות השימורים לפי המידות שתצטרכו (סטנדרט, קופסאות שימורים טונה ועוד..), נמתג את קופסאות השימורים ולבסוף נמלא אותם בכל מוצר שתבחרו, נסגור ונאטום, נארוז ונשלח היישר אליכם ממפעל הקופסאות שלנו, כך שאתם בראש שקט ובידיים בטוחות. רק צריכים לספק לנו מה בדיוק אתם רוצים ואנו נבצע הכל עבורכם, לתוצאה מושלמת כפי שאנו יודעים :)

עדין מתלבטים? צרו קשר או השאירו פרטים ואנו מתחייבים לחזור אליכם במהרה

צור קשר

(לבינתיים צפו ב- רעיונות של קופסאות שימורים כאן)