למשרד ולמנהל

מתנות למנהלים, מתנות לבוסים ומתנות למפקדים הן בדרך כלל מתנות מדליקות ומיוחדות שתמיד כייף לקבל ותמיד כייף שהן מונחות על השולחן. הן מסוג המתנות שמעבירות את הזמן ומעלות כל פעם מחדש חיוך רחב על הפנים. בחברת thegift השקענו את מירב המאמצים בחשיבה על מתנות מנהלים מיוחדות ומקוריות. בקטגוריה זו תוכלו למצוא מגוון רחב של מתנות לבית ומתנות למשרד, החל ממתנות למנהל, פריטים מעוצבים לשולחן העבודה, גאדג'טים מגניבים, גלובוסים, תיקים, מזוודות מכתביות, אביזרים לשולחן העבודה ועוד מגוון עצום של מתנות ממותגות למשרד ולבית. 

מתנות למנהלים

מתנות למנהל אלו הן מתנות שנוהגים לתת לדרג הבכיר של החברה ולמקבלי ההחלטות למעלה. מתנות אלו מוכרות לנו גם כמתנות עסקיות וכמתנות להנחה על השולחן ועל פינת העבודה. אל נשכח שמנהלי החברות נושאים באחריות כבדה מנשוא ויום עבודתם עמוס ולחוץ מאוד, לכן, זוהי בוודאי סיבה מצוינת להעניק להם מתנה מרעננת, משעשעת אשר תוסיף להם כייף וצבע לעבודתם הקשה.

מגוון רחב של מתנות למנהל ומתנות למשרד

בקטגורי זו תוכלו למצוא מגוון רחב של מתנות למנהל ולמשרד, משחקי מנהלים ומתנות מקוריות מכל הסוגים, מתנות לסביבת העבודה, מתנות לשולחן העבודה, מתנות למחשב, צעצועי משרד מיוחדים ומשעשעים למנהלים אשר יתנו למנהלים את המענה בזמנים "קשים" בעבודתם הלחוצה. מתנות למנהלים ולמפקדים יכולים להיות משחקי מנהלים משעשעים, גאדג'ט חדשני, פריטים מעוצבים לשולחן העבודה, עציצים ממותגים, תיקים, גלובוסים מיוחדים, מזוודות ומכתביות. כל מה שמנהלים אוהבים – איגדנו בקטגוריה מופלאה זו.

מתנות למנהל שעוזב

המנהל שלכם עוזב את תפקידו? אל דאגה, אנו מציעים לכם פתרונות מושלמים להתלבטות שלכם מה לקנות למנהל מתנה. אצלנו תמצאו מתנות שמנהלים אוהבים. בקטגוריה זו תמצאו מגוון מטורף של מתנות שיעזרו לכם לשמור על קשר איתו. מתנות למנהל ובכלל, משחקי מנהלים ולשולחן העבודה הן כל מה שמפקדים אוהבים ואתם, תוכלו לתת להם את המתנות המיוחדות האלו. כמובן שניתן להוסיף מיתוג כרצונכם. אנו נעזור לכם לבחור את המיתוג וההקדשה המושלמת עבור המנהל שלכם. 

מתנות למנהל בכיר 

מתנות מנהלים ולמפקדים מתאימות לבכירים בארגון אך לא רק, הן יכולות להתאים גם לכל מי שעבר תפקיד, שקיבל קידום בעבודה ובכלל, לכל מי שיש משרד ושולחן עבודה. מתנות מנהלים מעוצבות בסטנדרט גבוהה אשר כל מנהל ישמח לקבל. ניתן למצוא גם מתנות למנהלים שימושיות כגון : מעמד לכרטיסי ביקור, מכתביות, מחשבים שולחניים ממותגים וכו'.
למתנות למנהלים, לבוסים ולמפקדים יש משמעות רבה, לעיתים הן כאביזר קישוט לשולחן אך כאשר נוסיף להן הקדשה אישית מאיתנו, הן הופכות להיות למתנה בעלת ערך רגישי למקבל, וגם כמובן לנותן המתנה. גם קישוטים משרדיים כגון תמונות קיר יפות, ידועות כמתנה בעלת משמעות, במיוחד כשנוסיף להן הקדשה אישית.