קיץ, טיולים וקמפינג

קיץ, טיולים וקמפינג! העונה הכי כיפית ומדליקה לחלק מתנות לעובדים וללקוחות! בקטגוריה זו תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצר פרסום ומתנות לקיץ לעובדים ומתנות ללקוחות, צידניות ממותגות, ציוד לחוף הים ועוד מגוון רחב של מתנות שמותאמות במיוחד עבור הקיץ הישראלי.

קיץ, טיולים וקמפינג

עונת הקיץ והקמפינג בפתח ובמיוחד תקופת החגים המגיעה אלינו עכשיו, מביאה עמה מזג אוויר בהיר ונעים המתאים לטיולים ולקמפינג. תלמידי בית הספר כבר התחילו את חופשתם וכשהמעלות בחוץ רק הולכות ועולות, אין כמו לצאת מהבית לטיול ולקמפינג מהנה. בתקופתנו, אין שום סיבה לסבול מחוסר נוחות שהרגשנו בשנים עברו כיוון שאצלנו בחברת the gift תוכלו למצוא את המגוון הרחב והחדיש ביותר של הציוד הדרוש לקמפינג מושלם.

אם גם אתם שועלי טיולים וקמפינג, בוודאי נתקלתם, כמו רובנו בחוק מרפי, תמיד שתנסו להרכיב את האוהל, יהיה חסר איזה בורג, תמיד כשתהיו הכי צמאים תגלו חור בבקבוק השתייה הישן שלכם. המומחים שלנו בחברת דה גיפט מוצרי פרסום איגדו עבורכם מגוון מתנות לקיץ ומתנות לקמפינג שיהפכו את חווית הקמפינג שלכם לחווייה מושלמת ומהנה. בקטגוריה זו תוכלו למצוא ערכת קפה ובישול לשטח, מחצלות קש עם ציפוי אלומיניום, צידנית ברביקיו גדולה עם סט סכינים, ערכת הישרדות לשטח ומגוון גדול של בקבוקי שתייה ממותגים.

טיול קמפינג נראה לכאורה טיול קל ופשוט אך בהיעדר ציוד קמפינג מתאים, סביר שתחוו חווייה לא הכי נעימה, לכן המומחים לנו בחברת דה גיפט ישמחו לעמוד לרשותכם בבחירת הציוד והמתנות המושלמות כדי להבטיח לכם  וליקירכם טיול וקמפינג מהנים.

אביזרים משלימים לטיול מהנה ולקמפינג מושלם

מלבד המוצרים הבסיסיים הדרושים לקמפינג בשטח, אנו ממליצים כמובן גם על ציוד אשר יעניק לכם נוחות מירבית לכל סוג של טיול בשטח וקמפינג. ברשותנו מגוון רחב של שמשיות לשמש הקופחת רוב שעות היום, כיסא נוח עם ידיות מתקפלות, מיכל מים מתקפל, מגוון גדול של תרמוסים ובקבוקי שתייה, שולחנות מתקפלים ושלל צידניות איכותיות.