לוחות שנה ויומנים ממותגים

בקטגוריה נפלאה זו תוכלו להתרשם ממגוון רחב של לוחות שנה ממותגים, יומנים ממותגים וארגוניות. לוחות שנה ממותגים, יומנים ממותגים וארגוניות ממותגות למנהלים נחשבים למוצרי פרסום מנייר, הם ניתנים למיתוג ולהדפסת הלוגו שלכם, מה שרק תבחרו.

לוחות שנה ויומנים ממותגים שימושיים ביותר ויעילים לאורך כל ימות השנה, חברות רבות בוחרות לרכוש ולהעניק אותם  במתנה לעובדיהן בסמוך וכמתנות לראש השנה. 

לוחות שנה ויומנים ממותגים

לוחות השנה והיומנים מגיעים במגוון גדלים, דוגמאות וצורות. תוכלו למצוא אצלנו לוח שנה ממותג, לוח שנה שולחני, לוח שנה ספירלה, לוח שנה לשולחן העבודה, לוח שנה שולחני עומד, לוח שנה צורני, לוח שנה מגנטי למקרר ועוד מגוון גדול של לוחות שנה. כמו-כן תוכלו למצוא כאן את המגוון הגדול ביותר של יומנים ממותגים בדוגמת : יומן יומי מדורג במבחר גדלים, יומן יומי מדורג מבריק, יומן יומי מדורג pvc יומן יומי שבועי, יומן כיס קטן ועוד.

לוח שנה ממותג ויומן ממותג כמוצר פרסומי

בהחלט ניתן לראות כי לוחות שנה ממותגים ויומנים ממותגים מדורגים כמוצר פרסומי ושיווקי מועיל בפירמידת מוצרי הפרסום. הם נותנים לחברות ולבעלי העסקים את פרסום המוצר והמותג שלהם ומפיקים מכך תועלת מרבית ומהירה. הטבעת הלוגו על גבי לוחות השנה והיומנים בהחלט משאירה חותם אצל מקבל המתנה.

רבים מאיתנו כלל לא מבינים כיצד ניתן לנהל את הזמן ללא יומן ולוח הפגישות הנמצא בנייד או במחשב כף היד. ישנם רבים אחרים המתעלמים מכל חידושי הטכנולוגיה ומעדיפים להישאר עם היומן הטוב, הישן והמוכר, עם לוחות השנה ויומנים מנייר. מסקרים רבים שנערכו עולה כי המון אנשי עסקים נמצאים עדיין עם יומנים מנייר ומעידים כי בזכותם לא שוכחים אף פגישה. מסקר עולמי שנערך בשנים האחרונות עולה כי אדם פותח את היומן שלו בין 5ל-10 פעמים בממוצע ביום. לכן, מיטב המומחים שלנו בחברת the gift עמלו רבות בבחירת לוחות השנה והיומנים מהטובים ביותר הקיימים כיום בשוק, לכם רק נותר לבחור איזה יומן או לוח שנה תרצו, לבחור מיתוג, הטבעה או הדפסה ואנו נדאג לכל השאר.