גאדג'טים לסמארטפון

אפשר לומר שסמארטפון הוא הגאדג'ט המהותי ששינה את פני הטכנולוגיה העולמית, אותו גאדג'ט קטנטן שהתחיל עם מסך LCD פשוט, עבר מהפכה טכנולוגית וכיום מציג רזולוציה מטורפת שניתנת במסכי טלוויזיה היוקרתיים והטובים בעולם! סמארטפון הוא גאדג'ט שיש כיום לכולם, החל מגיל 3 ועד גיל 120 (בלי עין הרע...) ולכן גאדג'טים לסמארטפון הם מתנה כל כך נפלאה. גאדג'טים שניתן לתת לקבוצה גדולה של אנשים שהמכנה המשותף בניהם הוא מכשיר הסלולאר שלהם. בקטגוריה זו תוכלו למצוא מגוון גאדג'טים לסמארטפון עם מיתוג לוגו חברה או סלוגן.

גאדג'טים לסמארטפון

הטלפון הנייד והסמארטפון הפכו כבר להיות חלק בלתי נפרד משגרת חיינו, לרובנו יש סמארטפון שאיתו אנו הולכים לכל מקום ובכלל, לא זזים בלעדיו. אפשר לומר שסמארטפון הוא גאדג'ט מהותי ואולי העיקרי, גאדג'ט ששינה את פני הטכנולוגיה העולמית, גאדג'ט שהיה עד לפני מספר שנים בעל מסך קטן ופשוט עבר מהפכה טכנולוגית וכיום מסכי הסמארטפון הם מסכים גדולים בעלי רזולוציה גבוהה ומטורפת שקיימת במסכי הטלוויזיה מן הטובים בעולם. אם גם אתם בעלי סמארטפון שכזה, אתם מוזמנים להתרשם ממגוון העצום של הגאדג'טים והאביזרים הנלווים לסמארטפון.
גאדג'טים לסמארטפון הם מתנה נפלאה, מתנה אותה ניתן להעניק החל מגיל 3 ועד ל120...
הגאדג'טים לסמארטפון הם המתנות שניתן לתת להמון אנשים בעלי מכנה משותף אחד ופשוט – לכל בעל סמארטפון. בקטגוריה זו תוכלו למצוא את כלל הגאדג'טים ומגוון המוצרים המשלימים לנייד, מוצרים אשר יעניקו לכם חווית שימוש מטורפת, מוצרים שיהוו לכם ערך מוסף לסמארטפון.

גאדג'טים ומתנות לסמארטפון עם מיתוג אישי

כיום, אנו נעזרים בסמארטפון או בנייד החכם שלנו כמעט לכל פעולה שברצוננו לבצע, החל מהזמנת כרטיסים להופעות, להצגות ולסרטים, צופים בחדשות, בתחזית מזג האוויר, מתעדכנים במה שנעשה ברשתות החברתיות, בקיצור- הסמארטפון הפך להיות חלתי בלתי נפרד מחיינו. כל המשתמש בו בוודאי ישמח לקבל במתנה אביזרי טעינה חדשים, סוללות גיבוי לנייד, כיסויים יפים וממותגים ועוד. אצלנו באתר the gift תמצאו את המגוון הגדול ביותר של האביזרים לסמארטפון.
אביזרים לסמארטפון כמובן שיכולים להיות ממותגים כרצונכם. ניתן למתג מטען נייד, אוזניות זעירות לנייד, מקוריות ומיוחדות. את הכיסוי האחורי לסמארטפון נמתג לכם עם הלוגו של העסק שלכם, דבר שייצור הכרה ולבטח יקדם מכירות העסק. המוצרים האלו יהוו פתח רחב לקידום המכירות. בעלי עסקים וחברות רבים, מכל התחומים, עושים שימוש באביזרים נלווים לנייד תוך כדי הנאה מפריטים שימושיים הנושאים את שם ולוגו החברה שלהם. אצלנו בחברת דה גיפט תוכלו למצוא את כל אשר תחפשו בקטגורית גאדג'טים לסמארטפון – אביזרים למטרת פרסום או להענקת מתנות לעובדים, ללקוחות, אביזרים אותם ניתן לתת גם בכנסים ובאירועים. תוכלו למצוא אצלנו מטען נייד power bank המאפשר טעינה מהירה גם בשטח, סט עדשות לסמארטפון; מאוורר נייד לסמארטפון שייתן לכם משב רוח מרענן בימי הקיץ הלוהטים, מעמד מגנטי לרכב, מגוון רחב של אוזניות לסמארטפון, מטען USB לרכב, מוטות סלפי שונים הניתנים למיתוג ועוד ועוד.