מחזיקי מפתחות בחיתוך אישי

מחזיקי מפתחות משמשים חברות רבות כמוצר פרסומי וקידום מכירות. מחזיק מפתחות הוא מוצר אשר מומלץ מאוד להענקה בכנסים ובתערוכות כאשר אנו רוצים להשאיר מזכרת מהאירוע וגם ליצור תודעה של העסק. מחזיקי מפתחות בדפוס ובחיתוך לייזר מאפשר לנו לחתוך ולייצר את המחזיק בדיוק בצורה ובקונספט הנבחר, בהתאמה אישית לצרכי הלקוח.

מחזיק מפתחות צורני

כאשר נחלק את המחזיקים בכנסים ובתערוכות, נוכל לעצב את המחזיק ברוח החברה, להוסיף משפטי מסר או לוגו החברה בחריטה על גוף המחזיק. בשיטת דפוס סובלימציה ניתן להוסיף גרפיקה צבעונית שתבחרו, זוהי שיטת דפוס מתקדמת בעלת עמידות גבוהה ומראה של צבעים חזקים ומלאים. מחזיקי מפתחות ממותגים בחיתוך אישי ישמש את מבקרי התערוכה ובאי הכנס והחברה או העסק אותו אנו מבקשים לקדם והעסק ייחרט בתודעה עקב השימוש היומיומי במחזיק המפתחות. מחזיקי מפתחות בחיתוך אישי הם מחזיקים בעלי עיצוב צורני הכוללים הדפסה על המחזיק. 

מהו בעצם חיתוך צורני?

חיתוך צורני של מחזיק מפתחות הוא למעשה חיתוך המחזיק בצורה מיוחדת המתאימה לקונספט של העסק או החברה, צורה אותה אתם הלקוחות בוחרים. בקטגוריה זו תוכלו למצוא אינסוף אפשרויות חיתוך וצורה, המומחים שלנו בחברת the gift ישמחו לעזור לכם בבחירת מחזיק המתאים לכם ולעסק שלכם. ניתן לייצר מחזיקים לעגלות בסופר, שכן זהו מצרך מבוקש ביותר שכל אחד ואחת מאתנו צריך, ניתן להזמין מחזיקים צורניים לסוכנויות רכב עם מגוון דגמי רכבים שהרי אנו יודעים כי סוכנויות רכב אוהבות
לחלק במתנה מחזיק מפתחות במתנה עם הלוגו של הרכב. 

מחזיק מפתחות בחיתוך לייזר

מחזיקי מפתחות בחיתוך ובהתאמה אישית מעוצבים על פי בחירת הלקוח, ניתן לחתוך אותם בכל צורה שתבחרו כולל חיתוך אותיות, ניתן להזמין אותם עם הדפסה צבעונית ואיכותית וכמובן שהם מתאימים לחלוקה באירועים, בכנסים ובתערוכות.