קופסאות סוכריות

מחפשים מתנה מקורית ומתוקה להעניק לעובדים, ללקוחות וליקירים ללבכם? מחפשים מתנה לכנסים ומתנה לאירועים? קופסאות סוכריות מנטה הן מתנה מושלמת שתוכלו להעניק ללקוחות, לעובדים ולאורחים ועל הדרך גם ליצור קידום מכירות ופרסום יעיל של העסק שלכם באמצעות קופסת סוכריות מנטה ממותגת אחת! סוכריות בקופסאות על כל סוגיהן יכולות להיות כשי לעובדים וללקוחות, יכולות להיות פריט למכירה ליד כל קופת עסק, פריט לקידום מכירות וכמובן כהענקת מתנה לכל מי שרק תרצו.

קופסת סוכריות ממותגת

קופסאות סוכריות ממותגות הן מתנות שכולם תמיד ישמחו לקבל, הן תמיד משאירות בפה טעם מתוק וטוב, טעם של עוד. קופסאות ממותגות במילוי סוכריות מנטה הן מתנה מדליקה, מעיין גאדג'ט מקורי וייחודי עם יתרון אדיר בכך שתוכלו למתג את קופסת הסוכריות איך שרק תרצו, עם לוגו העסק שלכם ו/או משפטים ומסרים שתבחרו להעביר.

קופסת פח ממותגת לשימוש חוזר

יתרון נוסף ונחמד בקבלת קופסת סוכריות הוא שכאשר מקבל הקופסא יסיים לאכול את הסוכריות שבתוכה, הוא יוכל להשתמש בקופסא שימוש חוזר, להנחת דברים אישים קטנים וכמובן למילוי חוזר של סוכריות טעימות ומרעננות.

קופסת פח עם סוכריות

מי מאתנו לא אוהב ממתקים ובמיוחד סוכריות? אז למה שלא ננצל זאת ונעניק קופסאות סוכריות ממותגות? אנחנו בחברת דה גיפט אוהבים מאוד סוכריות ולכן הכנו עבורכם קטגוריה רחבה ומגוונת של קופסאות סוכריות מנטה ממותגות. אצלנו תוכלו למצוא קופסאות מתכת עם סוכריות, קופסאות פח עם סוכריות, קופסאות פלסטיק עם סוכריות, סוכריות סודה, סוכריות מנטה חריפות ועוד מבחר גדול של סוכריות שכולם אוהבים.

מתנה לכנסים ומיתוג אירועים

קופסאות סוכריות ממותגות יכולות להיות מתנות לכנסים ומתנה לאירועים, מתנות לחגים ומתנות לקידום מכירות העסק והחברה שלכם.כל עובד, לקוח, חבר ובן משפחה בוודאי ישמח לקבל קופסת סוכריות ממותגת עם סוכריות מרעננות וטעימות, אנחנו בחברת the gift נדאג למתג לכם את הקופסא בדיוק איך שתרצו. קופסאות סוכריות מגיעות בכל מיני צורות וגדלים – קופסאות מלבניות וקופסאות עגולות, קופסאות לב, איזה שרק תרצו ותבחרו.
קופסאות סוכריות ממתכת מאפשרות לנו להדפיס את הלוגו האישי שתרצו בהדפסת צבע איכותית ביותר – הדפסת פרוצס (צבע מלא), אנו נוכל להדפיס בשבילכם כל לוגו ומסר שתרצו להעביר באמצעות הקופסא.

מיתוג עסקי מושלם 

רוצים למתג את העסק או את החברה שלכם בצורה מקורית במיוחד? אצלנו בחברת המתנה תוכלו למצוא את המגוון הרחב ביותר של קופסאות סוכריות. קופסאות קטנות ומיוחדות עם הדפסת לוגו אישי כרצונכם. כל שעליכם לעשות זה לבחור אילו סוכריות תרצו להכניס לקופסא, לבחור את צורת וגודל הקופסא וכמובן את העיצוב והלוגו שתרצו שנדפיס על הקופסא והופה – קיבלתם מוצר שיהפוך בן רגע ללהיט ויעזור לקידום העסק שלכם. סוכריות בקופסאות מתאימות כמתנה הן למגזר העסקי והן למגזר הפרטי.

מתנה לחתונה / מתנה לבר / בת מצווה / מתנה לברית

סוכריות בקופסאות הן מתנה מושלמת גם כהענקת מתנות באירועים כגון : חתונה, בר/בת מצווה ובריתות. ניתן להניח קופסת סוכריות ממותגת אחת על השולחן לכל אורח וזה יהיה גימיק נפלא, מיוחד ומקורי. כל אורח באירוע בוודאי ישמח לקבלת קופסת סוכריות טעימה ומרעננת.