מתנות לפורים

חג פורים הוא אחד החגים השמחים והאהובים ביותר עלינו ובמיוחד על ילדינו. למעשה הוא חג שמוקדש כמעט כולו לילדים, ואם כבר לילדים – אז למה שלא נעניק להם מתנות מיוחדות לפורים, ואפילו מתנות לפורים גם לגני ילדים. אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של מתנות מדליקות לפורים, מתנות לילדים וכמובן גם מתנות לחג הפורים למבוגרים, למנהלים, לעובדים וללקוחות. בקטגוריה שלפניכם תוכלו למצוא מגוון מתנות לחג פורים, חבילות שי לפורים ועוד.

מתנות לפורים

חג הפורים הוא למעשה החג המאושר ביותר בלוח השנה העברי שלנו, המדינה כולה עטופה באווירת חג שמח וססגוני בה כל הילדים מתחפשים לדמויות מהמגילה, לנסיכות, לפיות, וכמובן לגיבורי על. בפורים תמיד אנו נהנים מאווירת קרנבל ונערכות בכל הארץ מסיבות פורים ותהלוכות מסורתיות. הדבר הנפלא בפורים שכולנו ובמיוחד הילדים מצפים לו – הוא המנהג הנפלא של נתינה וקבלה של משלוחי מנות. אצלנו בחברת המתנה תוכלו למצור מגוון גדול של משלוחי מנות, הן למבוגרים, הן לילדים, וכמובן לגננות ולכלל הצוות החינוכי.

משלוחי מנות מעוצבים לחג הפורים בדמות פחיות ממותגות אצלנו באתר the gift תוכלו למצוא מתנות ורעיונות מקוריים למתנות לחג הפורים, כדוגמת פחיות ממותגות, הפחיות מגיעות במבחר גדול של גדלים. הרעיון היפה והמקורי הוא שניתן למלא את הפחיות
בממתקים טעימים ובהפתעות לפורים, ניתן לעטוף את הפחית בנייר צלופן יפה ומרשים ועל הפחית עצמה ניתן למתג מיתוג אישי בהזמנה. אל הפחיות הממותגות אפשר להכניס כמעט כל דבר שתרצו. אנו ממליצים להכניס שילוב של דברים טעימים ומתוקים לצד הפתעות לפורים ברוח החג - ניתן להכניס שוקולדים, מסטיקים, סוכריות, מטבעות שוקולד ממותגים. כמובן שניתן להוסיף גם צעצועי חג כמו רעשנים.

רעיונות למתנות ומשלוחי חג פורים מקוריים

בנוסף לפחיות הממותגות לפורים שיש לנו, ברשותנו ערכות שי מתוקות וממותגות, ערכות מתוקות אשר יצרו לכם את משלוח המנות המהודר והיוקרתי שחיפשתם. ניתן לרכוש גם מארזים מתוקים לפורים בשילוב מטבעות שוקולד ממותגים עם סמלי חג הפורים השמחים והמסורתיים. נציגינו ישמחו לעזור ולהתאים לכם את המתנה ואת משלוח המתנות המושלם לפורים. כמובן שתוכלו למצוא באתר דה גיפט מגוון נוסף של מתנות לחג הפורים כדוגמת מיקרופון קריוקי נייד, מכונות ממתקים מיוחדות הניתן למלא אותן בממתקים ובסוכריות.

בקטגוריה זו תוכלו למצוא מגוון מתנות לפורים, מגוון רחב של משלוחי מנות, מתנות רומנטיות, מתנות מקוריות ועוד שלל מתנות מיוחדות שיהפכו את חג הפורים הזה לבלתי נשכח.
חג פורים יחול השנה ביום חמישי - 26/03/2021