מתנות לחנוכה

חג חנוכה הוא חג של נתינה ועשיה, חג של אושר ואור. בקטגוריה זו, תוכלו למצוא מגוון רחב של מתנות לחנוכה, החל מסביבונים משוקולד ועד "דמי חנוכה" שיהפכו את החג לשמח מאי פעם! העניקו ללקוחות ולעובדים מתנות ממותגות לחנוכה עם מגוון רחב של מתנות מקוריות ומשעשעות שמעלות כל פעם חיוך מחדש.

מתנות לחנוכה

חג חנוכה, הלא הוא חג האורות שלנו. בחג זה אנו רוצים לגרום למשפחה שלנו, לעובדים שלנו ובטח ללקוחות שלנו להיות שמחים ומאושרים, פשוט להיות קורנים מאושר. איך נעשה זאת? פשוט ביותר, על ידי הענקת מתנות חג, מתנות לחנוכה אשר יעלו חיוך רחב על הפנים לכל מי שיקבל.

אנו בחברת the gift מציעים לכם מגוון רחב של "דמי חנוכה" בדמות מתנות מיוחדות ומקוריות. אצלנו תוכלו למצוא את כל סוגי הסביבונים - סביבון מרחף, סביבון מנגן, סביבון צבעוני וכו'. תוכלו למצוא מטבעות שוקולד ממותגים, מארזי פרלינים מתוקים, חנוכיות מיוחדות, גאדג'טים לחג וכמובן כל המתנות עם מיתוג אישי על-פי בחירתכם.

חג חנוכה ידוע גם כחג האהוב על הילדים, זו חג בו הילדים מחכים לאכול סופגניות בכל מיני טעמים וצבעים, אך יותר מאכילת הסופגניות, הם בוודאי מחכים לקבל מתנות, מתנות ברוח חג החנוכה, אצלנו תמצאו מתנות במיוחד לחג החנוכה, מתנות לילדים וגם לגני ילדים. מתנות לחג החנוכה לא חייבות להיות מתנות יקרות, הן יכולות להיות מתנות בדמות מארזים קטנים לחנוכה, מארזים מתוקים שניתן לחלק לילדים בגנים בעת מסיבות החנוכה הנחגגות מדי שנה בשנה בגנים.

הענקת מתנות לחג החנוכה לעובדים זה גם אירוע משמח ביותר, לצד אכילת הסופגניות במסיבת משרד קטנה ניתן להעניק לעובדים מתנות ברוח החג – מארזי חנוכה עם אפשרות למיתוג אישי, מארזי יין מכובדים, סביבונים מיוחדים וממותגים. אצלנו באתר המתנה תוכלו למצוא מגוון רחב של מתנות מדליקות לחנוכה, מתנות שידליקו את האור אצל כולם.
ערב חנוכה יחול השנה ביום ראשון - 22/12/2019