עציצים ממותגים למשרד ולבית

מתנות לט"ו בשבט הם בדרך כלל מתנות מיוחדות ומקוריות שמחממות את הלב. השנה אנו מתמקדים בפריחה, שגשוג ואושר ומשתדלים לשים בצד את הפיצוחים והפירות יבשים עתירי הסוכר... בקטגוריה עציצים ממותגים תוכלו למצוא מגוון רחב של מיני עציצים מיוחדים ודיקורטיבים שמתאימים להצבה בבית ובמשרד. בקטגוריה תמצאו עציצים ממותגים לסימול פריחה והתחדשות, מתנות לט"ו בשבט, מתנות לראש השנה ולסוף שנה. עץ אישי ממותג הוא מתנה נפלאה לכולם, מתנה למנהלים, מתנה לעובדים, מתנה לגננות ואפילו מתנה לגני ילדים ופעוטות. כולנו אוהבים את המראה ייחודי והשלב של צמחיה שמשתלבת נהדר בכל שולחן ובכל משרד עם מיתוג לוגו חברתכם.

עציצים ממותגים לבית ולמשרד

עציצים ממותגים הם מתנה מקורית ביותר אשר מבטאת את אהבתנו לאנשים ולצמחים יחדיו. אנו, בעלי עסקים וחברות מחפשים תמיד לתת את המתנה המקורית ביותר, כזו שתיצור עניין רב בקרב המקבל, כשאנו חושבים מה להציע כמתנה כזו, חשוב כמובן לחשוב גם על מיתוג המתנה כדי לקבל אפקטיביות קידום מהירה ומוצלחת. 

עציץ ממותג לא רק בט"ו בשבט

עציץ קטן, ריחני ויפה יכול להיות דרך נהדרת למיתוג העסק, אומנם לרוב מחפשים את העציץ כמתנה לטו בשבט אך כמובן שניתן להעניק מתנה נפלאה ומקורית זו בכל ימות השנה, כמתנה לעובדים, למנהלים ללקוחות, לכנסים, לגני ילדים וכו'. 

מגוון רחב של עציצים עם מיתוג אישי

בקטגוריה של עציצים ממותגים נוכל למצוא מגוון רחב של עציצים קטנים ודקוריביים אשר מתאימים לבית ולמשרד. נוכל למצוא כאו עציצים עם ברכות של פריחה והתחדשות, עציצים ממותגים להצלחה עסקית, למזל, לבריאות, עציצים לגני ילדים והמגוון עוד רחב. כולנו אוהבים את המראה הייחודי והשילוב של צמחיה שמשתלבת נהדר בכל שולחן ובכל משרד עם מיתוג אישי של העסק שלכם.

עציץ ממותג הינו מתנה ומוצר פרסומי נהדר אשר ימשוך תשומת לב רבה עם מסר של ירוק וצמיחה תמידית, אין עובד או לקוח שלא ישמח לקבל כמתנה עציץ ממותג וירצה להניחו על שולחנו ולא במגירה.
מקבל המתנה יציץ כל יום בעציץ באהבה ובהנאה רבה.

עציץ ממותג למשרד – עמיד וקל לטיפול

עציץ ממותג אינו מצריך מכם טיפול רב בצאתכם לחופשה, צמחים אלו הינם לרוב צמחים עמידים וקלים לטיפול ויכולים לשרוד שנים רבות גם מי שלא ניחן בחוש גננות :)
עציצים ממותגים הם מתנות מצוינות לאירועים, לקידום מכירות, מתנות לכנסים, לעובדים ולחגים.