מטריות ממותגות

בין אם אנחנו אנשי חורף ובין אם אנחנו אנשי קיץ, לכולנו יש מחנה משותף: כולנו זקוקים למטריות. בחברתנו the gift תוכלו למצוא מגוון רחב של כל סוגי המטריות – מטריות גדולות ממותגות - למבוגרים, מטריות קטנות - לילדים, מטריות מתהפכות עם מיתוג לוגו, מטריות צבעוניות ממותגות ועוד סוגים רבים ושונים של מטריות ממותגות! מטרתן של מטריות היא להגן עלינו מפני הגשם וכדי ליהנות מהגנה טובה אנחנו ממליצים לרכוש מטרייה חזקה ועמידה, ולא מהסוג שנשבר ברוח ולא מצליח להחזיק מעמד. מטריה ממותגת היא מוצר פרסומי נהדר לחורף, אולי המוצר האידיאלי ביותר לעונת הגשם. מטריה היא מוצר שימושי ביותר וגם תיתן לעסק שלכם חשיפה גדולה מאוד כאשר נמתג אותה בלוגו החברה או העסק.

מטריות ממותגות

בקטגוריה זו של מטריות ממותגות תוכלו למצוא מגוון רחב של מטריות: מטריה מתקפלת ממותגת, מטריה מתהפכת עם מיתוג לוגו, מטריה עם ידית עץ, מטריה עם הדפסה וידית גומי, מבחר גדול של מטריות פיברגלס ועוד.  בשנים האחרונות המטריה אשר מיוצרת בכל העולם, עברה שינויים גדולים ואפשר להגיד עברה מהפכה של ממש, המטריה הפכה כיום למוצר אופנתי שמתאים לכלל האוכלוסייה – מילדים ועד מבוגרים. המומחים שלנו בחברת המתנה יעזרו לכם בהדפסת לוגו החברה ומיתוג המטריה באופן שתרצו ובכך תוכלו ליצור קידום עסקי רחב לעסק. 

מתנה לעובדים מטריה ממותגת

מה יותר טוב מהענקת מתנה לעובדים מטריה ממותגת יפיפה ואיכותית ? מטריות הן מוצר מאוד חשוב לכולנו בחורף לכן אנו רואים בהן פוטנציאל אדיר לשיווק העסק ולהגדלת מכירות העסק. ניתן להזמין כל מטריה עם איזה לוגו, הדפסה או מיתוג אישי שתבחרו.
מיתוג מטריה תמיד יראה בולט לעין, לכן אנו ממליצים לרכוש מטריה מודפסת. בחברת דה גיפט תוכלו למצוא מטריות מעוצבות, מטריות חזקות, עמידות ואיכותיות עם מיתוג אישי ובכך לחשוף את העסק להמון אנשים וליצור קידום מכירות יעיל. המבחר העצום של המטריות שיש ברשותנו יאפשר לכם לבחור בדיוק את המטריה שתתאים לכם, מטריה מרובעת, מטריה עגולה, מטריה הפוכה, מטריה שקופה, מטרית מקל סבא ועוד ועוד. מטריות ממותגות מומלץ גם לחלק בכנסים ובתערוכות. 

השימוש במטריה ממותגת ומודפסת יאפשר לנו ליצור שיווק עסקי וקידום מכירות יעיל ביותר, שכן גם הענקנו במתנה מתנה איכותית ושימושית וגם נחשוף את העסק לעיניים רבות בזכות מיתוג נכון ובולט על המטריה. אנו ממליצים להעניק כמתנה מטריה מתקפלת ממותגת, זוהי מטריה בעלת שימוש נרחב מעצם היותה מטריה מתקפלת הנכנסת לכל תיק וכאשר היא ממותגת בוודאי תלכוד את עיני המתבונן בפתיחתה, דבר שיצור קידום מכירות ושיווק מהיר ויעיל של העסק שלנו. מטריה איכותית לא תיזרק לאחר עונה אחת אלא תשמש את המקבל גם בחורף הבא ובחורף שאחריו.