מתנות לט"ו בשבט

ט"ו בשבט הגיע... חג לאילנות... טו בשבט הוא חג נפלא, חג של נתינה, צמיחה וגדילה. התחברות לטבע והזדמנות נפלאה ליצור את החיבור הרגשי בין האדם לטבע. בדה גיפט חשבנו על מספר רעיונות למתנות מקוריות לטו בשבט. מתנות לעובדים לטו בשבט, מתנות ללקוחות לטו בשבט ואפילו מתנות לגני ילדים לטו בשבט! הדגש על חיבור לאמא אדמה עם מגוון מתנות לט"ו בשבט שהן מקוריות ומרשימות שישמו בצד את הפירות היבשים ויהפכו את חג הטו בשבט למרגש ובלתי נשכח


מתנות לט"ו בשבט 

ט"ו בשבט הגיע חג לאילנות! כולנו אוהבים את חג האילנות, ט"ו בשבט הוא חג נהדר, חג של צמיחה וגדילה ובעיקר חג של אכילת
פירות יבשים ומתוקים. אנו בחברת the gift רוצים להראות את החג של הלבלוב והפריחה דרך מתנות ט"ו בשבט המיוחדות אשר תוכלו לרכוש אצלנו, ברשותנו מגוון רחב של מארזים עם פירות יבשים, עציצים בפחית ממותגת וגם ראשי דשא מקוריים וססגוניים.
 
ט"ו בשבט הוא חג מצוין לתת לאדם האהוב עליכם ההרגשה של חיבור רגשי בין האדם לבי הטבע בדגש על החיבור הכל-כך רצוי עם אמא אדמה. לכן אנחנו, בחבר המתנה ליכדנו עבורכם מגוון רחב של מתנות מיוחדות ומקוריות לט"ו בשבט, אצלנו תוכלו למצוא מארזים שי מיוחדים לטו בשבט אשר יאפשרו לכם לאחל את הברכה המתוקה ליקיריכם. באתר דה גיפט תוכלו למצוא מתנות מקוריות ומארזים מיוחדים גם למנהלים, גם מתנות לטו בשבט לעובדים, גם מתנות לט"ו בשבט ללקוחות ואפילו לגננות ולילדי הגן המתוקים שכל-כך מחכים לחג האילנות, לחג ט"ו בשבט שיוכלו להיכנס לגן עם טנא מרשים בידם.
 
אל נשכח שט"ו בשבט הינו חג פורח עם המון ירוק באוויר כך שזאת סיבה מצוינת להעניק מתנה פורחת ומלאת אהבה ירוקה. אצלנו תוכלו גם לעצב ברכה מיוחדת לחג, תוכלו לבחור מבין שלל המארזים והפחיות הממותגות, כמובן שתוכלו למצוא גם מגוון רחב של מתנות ממותגות, החל ממעמדים שולחניים ועד לגאדג'טים ממותגים למשרד ולבית.