שמשיות ומחצלות

שמשיות ומחצלות ממותגות הם פתרון נהדר שמאפשר לנו להתמודד עם בעיית החול והשמש בים ובבריכה. כשהולכים לים תמיד לוקחים בתיק מגבת שלרוב משמשת אותנו כאמצעי לבידוד מחול הים החם והמציק, בקטגוריה זו תוכלו למצוא מגוון רחב של מחצלות ממותגות ושימשיות עם לוגו שיאפשר לכם למתג את העסק שלכם ועל הדרך לעזור לעובדים וללקוחות שלכם להתמודד עם עומס החום וחול הים המציק.

מחצלות ממותגות

מחצלות עם מיתוג לוגו הם פתרון נהדר שבא להחליף את המגבת הסטנדרטית ומספק מענה איכותי לאלו אשר מבקשים לשכב על חוף הים בנוחות ובסטייל. מגבת חוף היא פתרון נהדר אך בדרך כלל הבידוד אותו היא מספק אינו מספיק וחול הים מצליח להיכנס לנו לבגד הים ולגרום לאי נוחות! בנוסף היות ואחת מתכונות המגבת היא לספוג ולייבש, חול הים נדבק למגבת החוף וגם בניעור עיקש חול הים נוטה להישאר על המגבת. מחצלת חוף היא תחליף איכותי שבא לעזור לנו ומאפשר לשכב על חוף הים בנוחות מקסימאלית עם בידוד איכותי, כך שגם עם פרסנו את מחצלת הקש על אבן או מכשול עדיין לא נרגיש את המהמורה. בנוסף, ניעור של מחצלת קש מביא לתוצאות טובות בהרבה יותר מאשר ניעורה של מגבת. 

מיתוג לוגו חברה על מחצלת

מחצלת קש ממותגת היא פתרון נהדר לשיווק ופרסום! מחצלת הים נפרסת לעיני כולם ואתם מרוויחים פרסום איכותי שכולל את הלקוח או העובד עצמו, פלוס כל מי שבסביבתו. בנוסף, מחצלת ים היא מוצר מבוקש, כזה שאף פעם לא נזרק ותמיד נמצא בתא המטען של הרכב לשעת צרה.

שמשייה ממותגת

כולנו כבר יודעים שקרני השמש הן טובות אך אם תתנו להן יותר מידי חופשיות הן יכולות להפוך לדבר מסוכן מאוד שעלול להוביל למחלות קשות ואף מסוכנות ביותר! שמשייה ממותגת לחוף הים היא מוצר פרסומי קלאסי, ואולי אחד הראשונים שנכנס לתעשיית הפרסום וקידום המכירות. מקבל המתנה פותח את השמשיה הממותגת בחוף הים ומציג בגאווה את מיתוג הלוגו שלכם לעיני כל. פרסום אפקטיבי, חזק ויעיל!