מתנות לשבועות

בחירת מתנות לחג השבועות יכולה להיות משימה מהנה אך בהחלט מאתגרת, היא טומנת בחובה אפשרויות רבות ומגוונות. אצלנו באתר the gift תוכלו למצוא מגוון רחב של מתנות מיוחדות לחג השבועות, זרי ראש מעוצבים, פינוקי יין, מארזים מיוחדים ויוקרתיים של שמן זית ומגשי גבינות מהודרים. בקטגוריה שלפניכם תוכלו למצוא מגוון רחב של מתנות לשבועות שיהפכו את החג למהנה ומפתיע במיוחד.

מתנות לשבועות

"חג הקציר ביכורי מעשייך אשר תזרע בשדה" (לקוח מספר שמות) חג השבועות המכונה גם חג הקציר או יום הביכורים, הוא חג חשוב מאוד ביהדות. הוא החג השלישי מבין שלושת הרגלים. חג השבועות מתאפיין בהענקת מתנות העטופות בלבן, מגשי גבינות וכל מה שקשור במוצרי החלב.

חג השבועות הוא חג חקלאי ועל כן מתנות כדוגמת זרי פרחים, עציצים בפחית ממותגת יהיו פתרון מושלם למתנה. חג השבועות ידוע גם כחג האוכל והבישולים החלביים, ריכזנו עבורכם את מיטב המתנות המיוחדות והמקוריות לחג השבועות, מתנות אפויות וטעימות. רובנו בוודאי נחפש מתנות ברוח החג, מתנות הקשורות לגבינות. אצלנו תוכלו למצוא מבחר מתנות כאלו, הקשורות לגבינות, למארזי יין ולעציצים וצמחים. אצלנו בחברת דה גיפט תוכלו למצוא את המגוון הכי גדול והעכשווי של החג ואף להרכיב מארזי שי מיוחדים ושלל ערכות לשבועות ברוח החג. כמובן שניתן גם להזמין מיתוג אישי כרצונכם.

בקטגוריה זו תוכלו למצוא מתנות לשבועות למארחים ולמתארחים, לעובדים ולמנהלים, למשפחה ולחברים. ישנו מגוון רחב של מגשי גבינות, עציצים בפחית, אביזרים למטבח, כלי הגשה, אביזרי יין ועוד.

ערב שבועות יחול השנה ביום חמישי - 25/05/2023