לוחות שנה ממותגים

ראש השנה הוא לא רק התחלה חדשה עבורכם, אלא גם עבור קהל הלקוחות שלכם. אם גם אתם רוצים להעניק מתנה שימושית וממותגת, לוח השנה מסתמן כמענה האידיאלי עבורכם. לפניכם, כל הסיבות מדוע כדאי בהחלט לצ'פר את קהל הלקוחות הנאמן שלכם בשי צנוע, וגם איך לוח השנה יכול לקדם אתכם כעסק?

מדוע חשוב להעניק שי צנוע לקה הלקוחות שלכם?

אין זה חדש לכם כי ישנה תחרות סביבכם. השירות שאתם מעניקים ללקוחות שלכם, ככל הנראה גם מוצע להם על ידי המתחרים. חשוב מאד שתבדילו את עצמכם מהמתחרים לא רק באמצעות השירות האיכותי שאתם מעניקים, אלא גם על ידי מתן יחס אישי לכל לקוח ולקוח. כידוע, יחסי הגומלין שלכם עם הלקוחות מבוססים על תשלום שהם מעבירים אליכם, ואתם בתמורה מעניקים להם שירות מסוים.

הפעם הזאת, תוכלו להעניק לכל לקוח במתנה לוח שנה ממותג מכם. אין מחיר ליחס אישי שאתם נותנים ולגשר שנבנה ביניכם ובין כל לקוח ולקוח. את לוח השנה תוכלו לשלוח בדואר, או לחילופין למסור אותו אישית בטקס הרמת כוסית חגיגי לקראת השנה החדשה.

לוח השנה – מתנה שימושית הרלוונטית לכל הקהלים!

מדוע בעלי עסקים רבים בוחרים להעניק לוח שנה במתנה? פשוט מאחר ולא ניתן לטעות איתו! מדובר על אחת המתנות השימושיות ביותר, כאשר כל לקוח, בכל גיל ובכל מקום עושה בו שימוש. למרות המעבר אל המכשירים החכמים וסימון הפגישות והאירועים החשובים בתוך לוח שנה דיגיטלי, עדיין בכל בית ניתן לראות את לוח השנה תלוי בפינה מרכזית. לוח השנה שימושי, וזו גם הסיבה שהוא נבחר כמתנה המנצחת עבור עסקים שונים בכל שנה מחדש: סוכני ביטוח, ספקים מתחום המזון, הטקסטיל והחשמל, מוסדות חינוך וכן הלאה.

לוח השנה הממותג שלכם ככלי שיווקי יעיל מעטות המתנות שתעניקו ללקוחות שלכם שיעשו עבורכם עבודה שיווקית. בכוחו של לוח השנה להיות שגריר נפלא שלכם! באפשרותכם, למתג את לוח השנה עם הלוגו שלכם, הסלוגן שלכם או כל תמונה אחרת המזוהה אתכם. כך, המסרים השיווקיים שלכם מוטמעים על גבי לוח השנה, וכך אתם נשארים בתודעת הלקוחות שלכם. מעבר לכך, לוח השנה שתעניקו ללקוחות גם יכול להגדיל את קהל הלקוחות שלכם!

לוח השנה לרוב נתלה במשרד, בחנות או אפילו בפינת האוכל בבית. כך, כשיגיעו אל הלקוחות שלכם מכרים ויראו את לוח השנה, הם גם ישאלו ממי הם קיבלו אותו. כך, ללא כל מאמץ, נוצרת עליכם שיחה שיכולה בקלות לזכות אתכם בליד חדש ובהמשך בלקוח מרוצה נוסף. גם הענקתם מתנה וגם יצאתם נשכרםי ממנה!

מתנה המשרתת את הלקוחות שלכם לשנה שלמה!

כמעט תמיד, המתנות שמעניקים הן מתנות המספקות רגעים בודדים של הנאה: החל מכרטיס לסרט, דרך מארז שוקולדים ועד פרחים. המשותף לכל המתנות האלו הוא העובדה כי תוך זמן קצר ממצים אותן. לוח השנה מנגד הוא מתנה לשנה שלמה! כ-365 ימים בשנה אתם מלווים את קהל הלקוחות שלכם, ומאפשרים להם להיות מסודרים יותר. כך, אתם הופכים להיות התזכרות הנחוצה עבור כל האירועים החשובים שלהם – עד לשנה הבאה... 

לוח שנה כמתנה שימושית לקהל הלקוחות שלכם!

לא רק בראש השנה תוכלו להעניק את לוח השנה שלכם בשני מועדים: המועד הראשון הוא ראש השנה העברי, ומועד נוסף הוא לקראת סוף השנה האזרחית. זיכרו כי המתנה שאתם מעניקים ללקוחות שלכם עוד תחזור אליכם: עם לקוחות מרוצים ושבעי רצון שישארו נאמנים אליכם, וגם עם אפשרות ממשית להגדיל את קהל הלקוחות הקיים.