מחשבון ממותג

מחשבון הוא אחד הגאדג'טים הוותיקים והמוכרים ביותר בעולם, וגם בתקופה בה אנו מנסים להוביל בחדשנות וביצירתיות נראה כי תמיד צריך גם איזה גאדג'ט מוכר שמלווה כל שולחן משרדי.
מחשבונים שולחניים ומחשבוני כיס הם דוגמא מעולה ודרך מצויינת להחדיר את לוגו חברתכם למשרדים רבים ברחבי הארץ. מחשבון ממותג הוא מוצר מוכר שנמצא כמעט בכל שולחן משרדי. הוסיפו לזה מיתוג לוגו של החברה שלכם וקיבלתם מחשבון ממותג עם לוגו חברה שכל אחד ואחת ישמחו לקבל.

מחשבון ממותג

מחפשים מתנה שימושית לעובדים או מתנה לחלק ללקוחות שלכם? הגעתם מקום הנכון!
בקטגוריה זו תמצאו את המגוון הגדול ביותר של מחשבונים ממותגים : מחשבון שולחני ענק, מחשבון ממותג סולארי שולחני, מחשבון שולחני מתקפל גדול, מחשבון שטוח, מחשבון קשת, מחשבון שולחני מעוצב, מחשבון כיס, מחשבון פונקציות, מחשבון סרגל, ועוד שלל מחשבונים ממותגים עם תצוגה דיגיטלית בשלל עיצובים מדליקים.

גם בעידן הטכנולוגי, בו לרוב אנו משתמשים בטלפון הנייד שלנו למגוון רב של מטרות, עדיין ברור לנו כי אין כמו מחשבון נייד, מחשבון שולחני או מחשבון כיס אשר נמצא זמין בכל רגע על שולחננו, שלא כמו הסמארטפון שלנו בו אנו צריכים לחפש את המחשבון מבין האפליקציות הרבות המותקנות בו.
מחשבונים שולחניים ומחשבוני כיס הם דוגמא נהדרת למוצר שיווקי ופרסומי הנמצא כמעט על כל שולחן, שולחן עבודה משרדי או שולחן תלמיד בבית. המחשבונים הניידים מציעים לנו את מירב הנוחות וניתן לראות כי הם נוחים וזמינים מאוד לשימוש.

מחשבון ממותג כמתנה שימושית ויעילה

מחשבונים ממותגים ניתן להעניק מתנה לעובדי החברה וגם ללקוחות העסק שלכם. מחשבונים ממותגים ישווקו ויפרסמו את העסק שלכם בצורה מהירה ואפקטיבית ביותר כיוון שהמחשבון נמצא כל היום על השולחן, כל אחד ואחת ישימו לב אליו ואל הלוגו המוטבע עליו. מחשבון נייד הוא זמין ונוח מאוד לחישובים מיידיים לכל צורך וחישוב של העסק.
המון בעלי עסקים וחברות בוחרים להעניק מתנה מחשבון ממותג, עליו ניתן להדפיס גם הקדשה אישית. ברגע שהעובדים ו/או הלקוחות יקבלו מחשבון ממותג מתנה – הם בוודאי ישתמשו בו לרוב.
המומחים שלנו בחברת the gift ישמחו לייעץ לכם בבחירת המחשבון המושלם עבורכם ויעזרו לכם במיתוג הלוגו או בבחירת הסלוגן שלכם.

באתר דה גיפט מוצר פרסום תמצאו סוגים שונים של מחשבונים ממותגים, החל ממחשבוני כיס, מחשבוני ממו, מחשבוני סרגל, מחשבון סולארי, ושלל מחשבונים מעוצבים בכל תקציב העומד לרשותכם!
התקשרו עוד היום לקבל ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם.