ממתקים ממותגים

ממתקים ממותגים הם מתנה פרסומית נהדרת, מתנה שכולם אוהבים, מילדים ועד מבוגרים! ממתקים ממותגים לאירועים, ממתקים ממותגים לעובדים ולקידום מכירות, פשוט קשת רחבה של קהל יעד עם מגוון גדול במיוחד של אפשרויות החל ממסטיקים ממותגים ועד שוקולדים במיתוג אישי והכל בשביל שתוכלו להשאיר טעם מתוק בפה ללקוחות, לעובדים ועוד.

ממתקים עם מיתוג אישי

ממתקים ממותגים הם פתרון מעולה למיתוג אירועים, מתנה קטנה וטעימה שניתן למתג בדרכים רבות, אם זה בהטבעה, הדפסה או אפילו ביצירה של קופסת אריזה מותאמת אישית עם הדפסת לוגו חברה עם מגוון רחב של ממתקים. ממתקים ממותגים הם כלי ליחסי ציבור, מהווים "שבירת קרח" ומשמשים כמוריד לחץ בפגישות, דוכני קבלה, אירועים ועוד.

ממתקים ממותגים לכנסים, תערוכות ואירועים

כשרוצים למתג אירוע רב משתתפים, ממתקים ממותגים הם פתרון יצירתי שמאפשר ליצור כמות גדולה של ממתקים עם מיתוג אישי בתקציב נמוך יחסית. ממתקים ממותגים כמתנה לכנסים ותערוכות מאפשר לכם לחלק מתנה אישית וקטנה לכל לקוח פוטנציאלי, מתנה אישית לאירוע משפחתי כמו מתנה לחתונה, מתנה לבת מצווה או אפילו מתנה לברית או בריתה! מחווה נעימה ומתוקה שפשוט כיף לקבל, אם זה שוקולד ממותג עם ברכה, מסטיקים עם מיתוג לוגו חברה או סוכריות ללא סוכר בעטיפה ממותגת, פשוט דרך נפלאה לקידום מכירות, הוקרת תודה ועוד.

סוכריות מנטה ללא סוכר במיתוג אישי

ממתקים, סוכריות ממותגות ושוקולדים ממותגים יכולים להיות דרך פרסומית נהדרת ואפילו מוצר קופה להיט במיוחד במסעדות, בתי קפה, חנויות נוחות ועוד... מתגו שוקולד ארומה קטן ומודפס עם לוגו החברה שלכם והגישו כפינוק מיוחד למזמינים כוס קפה, או סוכריות בעטיפה ממותגת כממתק שמוגש בדוכני קבלה. אין סוף אפשרויות לאין סוף אירועים ומצבים. פשוט מוצר פרסומי מעולה במחיר המשתלם ביותר שניתן לקבל.

נשיקות מרנג ממותגות

אחד הממתקים הלהיטים בתחום הממתקים הממותגים הוא נשיקות מרנג ממותגות! נשיקות קצפת עם מיתוג לוגו חברה או ברכה אישית שניתן לקבל במגוון גדול של אפשרויות, החל מעיטוף של נשיקת מרנג ממותגת אחת ועד חבילות של 8-10 נשיקות מרנג בשקית צלופן אחת. מתגו את נשיקות המרנג עם לוגו החברה שלכם והעניקו לעובדים שי לחג שלא ישכחו. נשיקות מרנג ממותגות הן הלהיט הבא בתחום הממתקים הממותגים.

אז מה היה לנו?

כפי שכבר הבנתם ממתקים ממותגים הם פתרון מעולה ליחסי ציבור, מיתוג אירועים, מתנה מתוקות לעובדים ועוד... בדה גיפט מוצרי פרסום תוכלו למצוא מגוון רחב של ממתקים במיתוג אישי עם אפשרות למיתוג עטיפות, אריזות ועוד!