ציוד פיקניק וספורט

מוצרי פרסום לקיץ הם מוצרים כייפים ומדליקים שמאפשרים לנו לאסוף חוויות חיוביות בזמן טיולים, חופשות, נופשים ועוד... בקטגוריה זו תוכלו למצוא מגוון מתנות קיץ שכוללות מוצרי פרסום לחוף הים, מוצרי מנגל ואביזרים, מגבות חוף, בקבוקי ספורט ועוד מתנה ומוצרי פרסום שיהפכו את הקיץ הזה ללוהט ובלתי נשכח

ציוד פיקניק וספורט

ציוד פיקניק, טיולים, חוף ים ספורט ומשחקים – אלו הן סוג המתנות שתמיד כייף לקבל. אלו הן מתנות שימושיות לכל אחד ואחת ורצוי שיהיו בכל בית. ניתן למתג את מרביתן עם לוגו החברה שלכם או עם הקדשה שתבחרו.

חגים, אירועים, שמחות ונופשים, סופי שבוע עם המשפחה וחברים – בכל המועדים האלו כולנו אוהבים לצאת לקמפינג, לפיקניק, לחוף הים ולמנגל, לא משנה לאן, המומחים שלנו בחברת the gift הכינו עבורכם קטגוריה מלאה בדברים חיוניים.

מה אורזים לקמפינג משפחתי?

הקיץ הגיע, הימים מתחממים ועונת הקמפינג והפיקניק החלה. רגע לפני שאתם כבר מעמיסים את האוטו, המומחים שלנו בחברת דה גיפט הכינו עבורכם קטגוריה נפלאה של ציוד לקמפינג, למנגל וכמובן לספורטציוד שבעזרתו תוכלו ליהנות מקמפינג וממנגל מוצלח ובטוח.

אחרי שהחלטת לאן יוצאים ומה עושים וודאו שברשותכם כל הציוד לקמפינג מוצלח.
וודאו שארזתם קודם את הציוד הבסיסי – לבוש חם לערבים, אוהל, צידניות, מזרנים, מחצלת, כסאות נוח, פנסים, מגבות, תכשיר דוחה יתושים, קרם הגנה וכמובן תיק עזרה ראשונה.

בקטגוריה זו תוכלו למצוא מגוון גדול מאוד של ציוד קמפינג וספורט לחברות וועדי עובדים כמו : מטקות ים ממותגות עם שח מט ושש בש, סט משחקים שש בש, שח מט ודמקה, מחצלת קש עם ציפוי אלומיניום, ערכת קפה במארז ממותג , מגבת חוף עם מיתוג לוגו, תיק ים ממותג עם מקום למטקות, פריסבי ממותג, נפנף למנגל, צידנית ברביקיו, כיסא נוח לים עם ידיות מתקפלות, כיסא ים מתקפל, מיכל מים מתקפל, בקבוקי מים וספורט, מגוון מחצלות, מגוון של מזרנים ממותגים, שמיכת פיקניק מתקפלת, שק שינה ממותג, משקפי שמש ממותגים, פוף מתנפח מאוויר,  קופסת אחסון לאבטיח, ערכת ספורט ועוד המון מוצרים נהדרים לפיקניק ולספורט.

היועצים שלנו בחברת דה גיפט מוצרי פרסום וקד"מ ישמחו לשרת אתכם ולייעץ לכם בבחירת ציוד פיקניק, קמפינג וספורט.