דיסק און קי ממותג

זיכרון נייד ממותג נחשב כיום לברירת מחדל ונמצא כמעט בכל תיק או מחזיק מפתחות של אנשי עסקים, מנהלים ואנשי מחשבים. אפשר אפילו להגיד שמדובר באחת ההמצאות החשובות והגדולות שאי פעם הומצאו. דיסק או קי ממותג או זיכרון נייד ממותג הם גאדג'טים שימושיים שבניגוד לכרטיסי ביקור, הם נשמרים ומוצגים בכל מקום אפשרי, חברה שממתגת לוגו חברה על גבי דיסק און קי יודעת שהלוגו שלה ישמר שם לאורך שנים ולא ימצא את עצמו זרוק באיזה תיק או מגירה. בקטגוריה שלפניכם תוכלו למצוא מגוון זיכרונות ניידים, דיסק או קי עט, דיסק או קי כרטיס אשראי, זיכרון נייד משולב בצמיד סיליקון, דיסק און קי צורני! ועוד המון אפשרויות מגוונות ממותגות של זיכרונות ניידים

דיסק און קי ממותג / זיכרון נייד ממותג

מחפשים מתנה שימושית לעובדים, מתנה למנהלים או מתנה ללקוחות? מוצר פרסומי לכנסים ולאירועים עסקיים? רוצים להעניק מתנה מוצר פרסומי שימושי שלא ילך לפח אחרי קבלתו? דיסק או קי ממותג הוא מתנה מושלמת בשבילכם.
זיכרון נייד (DISK-ON-KEY) נחשב כיום כפריט חובה לכל אחד ואצל כולנו בוודאי נוכל למצוא אותו בתיק, במשרד, תלוי על צרור מפתחות, אצל אנשי עסקים, אצל אנשי מחשבים ואפילו בתיקים של הילדים שלנו. דיסק און קי נייד וזיכרון נייד, במיוחד אם הם ממותגים הם גאדג'טים מאוד שימושיים בניגוד לכרטיסי ביקור שברוב הפעמים אנו זורקים אותם, דיסק און קי נייד הוא מוצר שימושי לכולם ובוודאי פרסומי.
בעל עסק שממתג את הלוגו שלו על גבי דיסק און קי יודע שהלוגו ישמר לאורך שנים ויביא לקידום עסקי של החברה שלו. השימוש בזיכרון נייד הוא שימוש אינסופי וככל שהטכנולוגיה הולכת ומתקדמת כך גדלים עמה גם הנפחים של הזיכרונות הניידים.
בחברת the gift תוכלו למצוא מגוון רחב של זיכרונות ניידים המשולבים באינספור רעיונות כמו : במחזיקי מפתחות, בערים, בכרטיסים לארנק ועוד ועוד.
אצלנו תמצאו זיכרונות ניידים בשלל עיצובים מדליקים ומקוריים בעלי נפחים שונים וכמובן עם איזה לוגו שתרצו להדפיס עליהם.

זיכרון נייד מתנה מושלמת ושימושית לכולם

כולנו יודעים מה החשיבות של דיסק און כי בימינו ורובנו משתמשים בו. דיסק או קי נייד הוא אחד הפריטים השימושיים ביותר כיום למגוון רחב של תחומים, לצורכי עבודה, לצורכי לימודים, להעתקת קבצים וטפסים ובטח ובטח שגם למטרות בידור ופנאי. בעזרת זיכרון נייד אנו לוקחים אתנו את המוזיקה האהובה עלינו, שירים רבים וסרטים, בכלל, כל מדיה דיגיטלית אנו שמים על זיכרון הנייד, לכן אנו ממליצים כמתנה דיסק און קי נייד שהרי הוא מתנה שתתאים לכולם.
לא משנה איזה זיכרון נייד תקנו כמתנה, דיסק און קי ממותג בעיצוב מטיל זהב יוקרתי המתאים כמתנה למנהלים, זיכרון נייד ממותג בעיצוב מחזיק מפתחות, דיסק און קי ממותג בעיצוב כרטיס אשראי או דיסק און קי ממותג צמיד המאפשר לענוד אותו על היד, כל מה שתבחרו בוודאי ישאיר אצל המקבל זיכרון נעים. דיסק און קי ממותג משנה את כללי המשחק והופך את הזיכרון הנייד למתנה מושלמת ופרקטית ביותר.

מיתוג אישי לדיסק און קי

בחברתנו the gift / דה גיפט מוצרי פרסום וקד"מ ניתן למתג זיכרון נייד כמעט בכל טכנולוגיה, ניתן להדפיס על שטחי דיסק און קי את שם החבה או העסק שלכם ובכלל, ניתן להדפיס עליו כל משפט שתרצו. כמו כן ניתן לקבל את הדיסק און קי כשהוא מלא בקובץ מסויים שתבחרו כמו פרטים אישיים, תמונות ועוד..
זיכרון נייד ממותג ישאיר אצל כולם, אצל העובדים, אצל המנהלים, אצל הלקוחות ובוודאי אצל התלמידים חווית משתמש מהנה ביותר.