פיצוחים בפחית

הפתיעו את העובדים במתנה מקורית

פיצוחים בפחית NEG7023

פיצוחים בפחית הם מתנה נפלאה שמתאימה לכולם. מצד אחד כולנו אוהבים לפצח ולנשנש פיצוחים באים זה מול הטלוויזיה בזמן צפייה בסרט או במשחק כדורגל, באים זה לשבת עם משפחה וחברים מסביב לשולחן כמנה אחרונה לאחר ארוחה דשנה, או אפילו בתור כיבוד קל לאורחים שזה עתה הגיעו. פיצוחים הם מתנה נפלאה, בריאותית וזמינה, שבשילוב עם פחית ממותגת עם לוגו החברה וסלוגן מתאים, הופכים יחדיו למתנה מצוינת לחגים ומועדים. רק נשאר לכם לבחור את סוג הפיצוחים...

0.00

פחית פיצוחים ממותגת היא מתנה נפלאה לט"ו בשבט, מתנה לראש השנה, פחית ממותגת עם אגוזים כמתנה לחג פסח ועוד... פשוט אין סוף אפשרויות מדהימות שכל אחת פשוט יותר טובה מהשנייה. פיצוחים הם מצרך מעולה שכל אחד ואחת ישמחו לקבל. פיצוחים משולבים בפחית פח ממותגת הופכת את מארז הפיצוחים למתנה מקורית ומדליקה שתהפוך לאטרקציה בשולחן החג לאחר סיום הארוחה. מתנה עם תשומת לב מדהימה שניתן לתת בשלל אירועים, חגים, כנסים ועוד.
מארז פיצוחים בפחית ממותגת

פחית פח ממותגת עם פיצוחים

פחית פח ממותגת זו היא מתנה מקורית ומיוחדת שמהווה קופסת איחסון למגוון פיצוחים אפשריים, החל מגרעינים שחורים, קשיו, אגוזי מלך, פיסטוקים, שקדים ועד מארזי פיצוחים ממותגים שכוללים מיקס פיצוחים נבחרים! פשוט מגוון אדיר של אפשרויות שמותאמות אישית לכל אירוע.

עיצוב ומיתוג לוגו

פחית פיצוחים ממותגת על פי הגרפיקה שתספקו או לחלופין בתוספת מחיר קלה תוכלו להיעזר בשירותי הגרפיקה שלנו ולקבל פתרון כולל ומושלם שכולל מיתוג, מילוי ואספקה. מיתוג פחית פיצוחים אישית זו יכולה להתאים למגוון רחב של אירועים, החל מחגים מובילים בתחום הפיצוחים כמו ט"ו בשבט, ראש השנה, פסח וחנוכה, ועד אירועים חברתיים כמו משחקי המונדיאל, ליגת האלופות ועוד! כך שאם אתם רוצים להפתיע את העובדים במתנה מדליקה לפני היציאה לחופשת חג, לפני משחק גבר חשוב במונדיאל או אפילו סתם בתור מתנה שמלאה בתשומת לב. פחית שימורים מלאה בפיצוחים היא מתנה מקורית ומדליקה שתישאר זמן רב אצל מקבל המתנה ותשאיר רושם טוב זמן רב לאחר מכן.

כשרות ?

את הפיצוחים אנו רוכשים ממיטב היבואנים והסיטונאים בארץ ובהתאם לדרישתכם נוכל לספק כל כשרות אפשרית (בד"צ, רבנות ישראל, העדה החרדית, חתם סופר ועוד...) בנוסף, נספק לכם את חותם הכשרות שאותו תוכלו להטמיעה בגרפיקה של הפחית או לחלופין אנו נטמיע אותו עבורכם במידה ומיתוג הפחית יעשה דרכנו.