כובעים ממותגים

פרסום וקידום בית עסק והעלאת המודעות למותג הם חלק בלתי נפרד מפעילות השיווק השוטפת שכל עסק בארץ ובעולם מתמודדים עימו. זהו חלק מתהליך השיווק והגדילה של כל עסק בריא, תהליך שמחבר בין הלקוחות לבית העסק ולמותג. ימות הקיץ החמים הם הזדמנות נפלאה לחלק במתנה כובעים ממותגים שמהווים אמצעי שיווקי אדיר להגעה אל מספר גדול של לקוחות. פרסום המוני ויצירת מיתוג אחיד אם זה כחלק מחלוקת כובעים לקייטנה, כובעים לעובדים ביום כיף וגיבוש, כובע מתנה למתאמנים בחדר כושר ועוד! פרסום אפקטיבי ומתנה שבה מקבל המתנה מציג את לוגו החברה שלכם בצורה ברורה ומרשימה בפני רבים.

כובעים ממותגים

הקיץ כבר כאן מביא עימו כל שנה שיא חדש! מה שמאלץ אותנו לחבוש כובע הגנה לאורך כל עונת הקיץ, אם בעבר היינו חובשים כובע רק בטיולים או בזמן שהולכים לים, אז כיום מומלץ אפילו כשיוצאים לארוחת צהריים ומתהלכים ברחובות! המודעות לקרני השמש המזיקות עולה מדי שנה ורבים כבר מבינים שכובעים ממותגים הם פרטי פרסומי איכותי שמאפשר גישה מהירה אל קהל היעד המגוון.

כובע ממותג לאישה או לגבר

כובעים ממותגים הם פתרון מעולה למיותג קבוצה! הם מתאימים לנשים, לגברים, לילדים ואפילו לתינוקות! כולם צריכים לחבוש כובע מגיל יונקות ועד זקנה, תמיד רצוי שיהיה לנו הגנה. אצלנו בדה גיפט מוצרי פרסום תוכלו למצוא מגוון רחב של כובעים ממותגים שיאפשרו לכם למתג וליצור קבל פרסומי אשר יציג את לוגו החברה שלכם, סלוגן או משפט בגאווה.

כובע ממותג לקייטנה

אחת המתנות המתבקשת בקייטנה היא כובע ממותג לקייטנה! אין גאווה וכיף גדול מזה בו הילדים מגיעים ביומם הראשון ומקבלים חולצה וכובע מתנה עם מיתוג של הקייטנה! מעבר לכיף והשמחה על פני הילדים, יש כאן פרסום שיווקי אדיר בו כל העוברים ושבים מבחינים במיותג הקייטנה מה שהופך אותם ללקוחות פונטנציאלים השנה או אפילו בשנה הבאה.