מוצרי פרסום לרכב

הנסיעה ברכב היא פעילות יום יומית ושגרתית. רבים מאתנו משתמשים בו בעיקר על מנת להגיע אל נקודת היעד, ולא בהכרח מכיוון שאנו נהנים מהדרך! הצפיפות בכבישים והתנועה הסואנת אינן עוזרות לתחושה זו, אלא יכולות להפוך רגעים שאמורים להיות נינוחים לרגעים שחלקנו היינו מעדיפים לוותר עליהם. בקטגוריה זו, תוכלו למצוא מגוון מוצרי פרסום לרכב אשר באים לשפר את חווית הנסיעה ולגרום לנו הנאה בדרכים (גם בזמן פקקים), אם זה עץ ריח ממותג אישי, ספל טרמית בחיבור למצת הרכב או אפילו צילון ממותג, שהופך את הנסיעה לנעימה וקרירה יותר. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ולהתאים עבורכם את המוצר הפרסומי המושלם בהתאם לתקציב ולמטרה הנדרשת. 

מוצרי פרסום לרכב

מי מאיתנו לא מבלה שעות רבות ברכב, בנסיעה לעבודה או בטיול משפחתי מהנה? לכן אנו בטוחים כי תמיד תשמחו לקבל או לחלק מתנה קטנה לרכב, מתנה ריחנית ונעימה או גאדג'ט חדשני לרכב, בדמות של מאפרות ממותגות לרכב, מבשמים ומגוון גדול של ריחניות לרכב באיזו צורה שתרצו.

בחברת המתנה אנו מציעים לכם מגוון רחב של מוצרי פרסום לרכב וקידום מכירות במגוון סגנונות אשר ישמשו את העובדים שלכם ואת הלקוחות שלכם בנסיעותיהם ברכב. בקטגוריה זו איגדנו עבורכם שלל מתנות ומוצרי קידום מכירות לרכב כמו : עץ ריח לרכב בעיצוב אישי, בקבוקי ריחני לרכב, מעמד מגנטי לרכב מסתובב 360 מעלות, תפילת הדרת ממותגת לנסיעה בטוחה, מגן שמש ממותג לרכב, אפוד זוהר לרכב, כוס טרמית לרכב בחיבור usb , מקרר רכב עם מיתוג לוגו ועוד מגוון רחב של מוצרי פרסום וגאדג'טים ממותגים לרכב.

מוצרי פרסום לרכב ישמשו כל אחד בהנאה, אם זה לקוחות, ספקים, עובדי ומנהלי החברה וכמובן את בני המשפחה היקרים. כל אלו יפגשו רבות את לוגו החברה שלכם, הרי כבר אמרנו שמרביתנו מבלים שעות רבות ברכב, לכן הם ייתרמו לעליית מכירות החברה ולקידום עסקי מהיר ויעיל של העסק שלכם.
בחברת דה גיפט מוצרי פרסום נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה, בייעוץ ובהתאמת המתנה המושלמת לרכב, כמובן בדגש על בחירת מיתוג והדפסה על המוצרים, בכל תקציב ותקציב.