מעמד לכרטיסי ביקור

כרטיסי ביקור הם אחד מסמלי הסטטוס בעולם העסקים, הצורך בהצגת כרטיס ביקור והעברת כרטיס ביקור בין איש עסקים אחד למשנהו הוא תנאי הכרחי בתחילתה של מערכת יחסים עסקית, שעדיין מראה כי יש צורך בכרטיסי ביקור מודפסים למרות ההתקדמות טכנולוגית שמאפשרת החלפת פרטים בצורה דיגיטאלית. מעמד לכרטיסי ביקור הוא מתקן שימושי לשולחן המנהל שמאפשר הצבה ברורה ונגישה של מספר כרטיסי ביקור ודרך מקובלת למתן פרטי התקשרות מבלי הצורך לבקש באופן ישיר.

אצלנו ב-TheGift מאמינים שאם כבר מציגים מעמד שולחני לכרטיסי ביקור, אז רצוי שמעמד כרטיסי הביקור יהיה מיוחד ויהווה פריט עיצובי ושימושי כאחד בשולחן העבודה. בקטגוריה זו, תוכלו למצוא מגוון מעמדים לכרטיסי ביקור שכוללים מעמדים לעטים, מעמדים לניירות ממו, ופריטים מעוצבים שהופכים את מעמד כרטיסי הביקור השולחני לנקודת מפגש מעניינת משני צידי השולחן.

מעמד לכרטיסי ביקור

כרטיסי ביקור ידועים כשימושיים ויעילים ביותר בעולם העסקים, אצל מרביתם הגדול של אנשי העסקים נמצא בכיס כרטיס ביקור, אך לא רק, המון משווקים וסוכני שטח מסתובבים גם הם עם חבילת כרטיסי ביקור. כל אלו ממשיכים עדיין, גם בתקופה טכנולוגית מתקדמת  להשתמש בכרטיסי ביקור כי מה לעשות? אין ולא יהיה תחליף לרגע החלפת כרטיסי הביקור וחלוקתם כאמצעי ליצירת קשר ואנו בחברת the gift טוענים כי למי שיש כרטיסי ביקור – כדאי שיהיה לו גם מעמד לכרטיסי ביקור.

מעמד לכרטיסי ביקור כמתנה לכולם ולא רק למנהלים ולאנשי עסקים

מעמד לכרטיסי ביקור הוא מתנה מושלמת לאנשי עסקים אך לא רק. את המעמד לכרטיסים ניתן לתת במתנה למגוון רחב של אנשים : לאנשי עסקים, למנהלים בכירים, למנהלים זוטרים, לקולגות בעבודה ובכלל, לכל מי שיש משרד או שולחן משרדי. ניתן להעניק מתנה מעמד לכרטיס ביקור למי שזה עתה התחיל מקום עבודה חדש או למי שקיבל קידום בעבודה.
המון חברות ובעלי עסקים רוכשים מעמדים לכרטיסי ביקור עם מיתוג אישי של החברה או העסק ומשתמשים במעמדים כמוצר לשיווק וקידום עסקי. ניתן להשתמש במעמד לכרטיסים גם כהענקת מתנה ללקוחות וכמובן גם כפריט משרדי יפה, שימושי ויעיל ביותר.

מגוון רחב של מעמדים לכרטיסי ביקור במיתוג אישי

המומחים שלנו באתר דה גיפט ממליצים על מעמד לכרטיסי ביקור כהענקת מתנה לאנשי עסקים, למנהלים, לעובדים וללקוחות ואם בחרתם לתת מעמד כמתנה – רצוי שהמעמד יהיה גם מעוצב, דקורטיבי וגם יעיל ושימושי. מעמד דקורטיבי לשולחן העבודה יעשה את העבודה בכך שיהפוך את פינת העבודה עליו הוא יוצב למקום נקי ומסודר. על המעמד ניתן לחרוט ולהדפיס את לוגו החברה או העסק, ניתן לחרוט הקדשה אישית, בכך תוכלו להעניק במתנה מעמד לכרטיסי ביקור הן לעובדים והן ללקוחות עם מיתוג  מרשים ובולט לעין והדבר יביא לפרסום ושיווק מהיר של העסק.

מחזיק כרטיסי ביקור  - פריט בעל שימושים רבים

מחזיקים וקופסאות של כרטיסי ביקור הם בעלי שימושים רבים, הראשון מבניהם הוא יצירת סדר ומראה נקי בסביבת שולחן העבודה, כל אחד ואחת רוצים פינת עבודה מסודרת ויפה ובעזרת מעמד לכרטיסי ביקור יפה ומעוצב נוכל ליצור סביבת עבודה נקייה, מסודרת ויפה. השימוש השני והלא פחות עיקרי על מעמד לכרטיסי ביקור הוא חלוקתו המהירה במהלך פגישותינו הרבות, דבר היקל על יצירת קשר מהיר. שימוש נוסף ויעיל מאוד של מעמד לכרטיסי ביקור הוא היכולת ליצור אתו שיווק וקידום עסקי מהיר בזכות מיתוג אישי על המעמד במקום הבולט לעין, מה שיתפוס את תשומת ליבו של המתסכל וישמור אותו בתודעתו במשך זמן רב.

מעמד לכרטיסי ביקור – מאפיינים עיקריים

מעמדים לכרטיסי ביקור מתאפיינים בעיצוב יוקרתי ומודרני, הם מגיעים במבחר גדול של דוגמאות, ניתן לחרוט עליהם חריטה אישית או מיתוג אישי, מיתוג של החברה או העסק, איזה שרק תבחרו. ניתן להזמין קופסא או מעמד לכרטיס ביקור בכל כמות שתרצו. מתאים כהענקת מתנה למנהלים, לעובדים וללקוחות כאחד.

מגוון קופסאות ומעמדים לכרטיסי ביקור בעיצוב אישי וממותג, תמצאו בחברת דה גיפט מוצרי פרסום, חברה המתמחה בייצור מוצרי קידום מכירות וציוד משרדי ממותג.