מתנות לפסח

חג פסח הוא הזדמנות נפלאה להעניק מתנות לפסח לעובדים וללקוחות מתנות וחבילות שי ממותגות שיהפכו את היציאה לחופשה למתוקה ובלתי נשכחת. בקטגוריה שלפניכם תוכלו למצוא מגוון רחב של מתנות לעובדים לפסח, מתנות מיוחדות ומקוריות שמתאימות לפלח רחב עם דגש על איכות ועיצוב מרשים כיאה לחג מכובד שמצריך מתנות מרשימות ומקורית

מתנות לפסח

חג פסח הוא החג היהודי בין הבולטים והעיקרים, נודע גם כחג האביב, הלוא הוא זמן נהדר להעניק לעובדים שלכם וליקיריכם מתנות של לבלוב ופריחה. אצלנו בדה גיפט תוכלו למצוא מתנות פסח לעובדים שהן מתנות מקוריות לאביב, מתנות מלבבות ופורחות כדוגמת עציצים ממותגים בפחית, מגוון רחב של אגרטלים מהממים וכמובן מארזי חג שונים ומגוונים.

צמד המילים "יציאת מצרים" מתקשרת לנו ישירות לחג הפסח אך כמובן שאצלנו בחברת the gift המילים האלו לא חייבות להישמע קשות כפי שהן נשמעות, אנו נתאים לכם בקלות את המתנות אותן תרצו להעניק. אצלנו תוכלו למצוא מתנות מושלמות לחג הפסח, הן לעובדים, הן ומנהלים והן למשפחה היקרה שלכם, מתנות מיוחדות עטופות למתנה, איזו שרק תבחרו, וכמובן שאנחנו נדאג למיתוג המתנות, באיזה מיתוג שרק תרצו. בואו והעניקו מתנות פסח לעובדים וללקוחות שלכם, מתנות מיוחדות אשר שיעניקו לכולם הרגשה אביבית וכייפית.

אנחנו מתקרבים אל פסח בצעדי ענק ולצד כל הניקיונות וההכנות אנו מתעסקים בסוגיה חשובה נוספת והיא מתנות לחג הפסח. ניתן להגיד כי מתנות לפסח הפכו לחוק בלתי רשום אצל עסקים, מעסיקים, עובדים ומשקי בית רבים. כתוצאה מכך אנו רואים משקי בית ועסקים רבים משקיעים לא מעט מחשבה בכל הקשור למתנות לפסח. אם הגעתם לכאן אנו מאמינים שאתם בלבטים אחר חיפוש מתנה – אנשי המקצוע של The Gift פה בכדי לעשות לכם מעט סדר.

אביב הגיע פסח בא – זה הזמן לפנק את יקרינו במתנות

"שמחה רבה, שמחה רבה – אביב הגיע פסח בא!" אין ספק שמדובר בשמחה רבה שהאביב מגיע. חלק שמחים מן המצות עם השוקולד שחוזרות אלינו בגדול, אחרים נהנים מחופשת חול המועד הארוכה ויש את אלו שמחכים כל השנה אל מתנות הפסח. כאשר אנחנו מדברים על מתנות לפסח אנו מדברים על מגוון רחב של מתנות אשר באמצעותן אנו יכולים לפנק את היקירים והאהובים עלינו. בין המתנות אנו יכולים לראות:

  • מארזים ברוח החג – נוכל לראות מארזים ברוח החג לרבות מארזים של מצות, יין, חרוסת ושאר ירקות.

  • כולנו אוהבים מתוק – אנחנו בתור ילדים היינו אוהבים את המתנות המתוקות, אין יותר כיף מלצפות בטלוויזיה ולנשנש מארזי שוקולדים, פרלינים ושאר חטיפים טעימים שפשוט משדרגים את חווית הצפייה בטלוויזיה ו/או ישיבה עם בני המשפחה.

  • חליטות תה – בשנים האחרונות אנו רואים כי עולם החליטות תפס נתח כבד בעולם המתנות האישיות.

  • מתנה בהתאמה אישית – לכל אחד מאיתנו יש תחביב, בפסח אנחנו יכולים לרכוש מתנה בהתאמה אישית התפורה בצורה מדויקת אל האדם אותו אנו נרצה לפנק – ציוד למטבח לרבות סכיני מטבח וכלים, משחקי מחשב, ספר טוב והרשימה כמובן עוד ארוכה.

  • מוצרי נוי – מוצרי עיצוב ונוי לחלל, מי מאיתנו לא רוצה להפוך את החלל שלו לעיצובי ופונקציונאלי יותר?

  • מוצרי טיפוח – מוצרי טיפוח לרבות סבונים ומוצרי פנים הם בחירה טבעית של אלפי אנשים מאחר והם קולעים כל פעם לצורך.

מתנות לפסח: מתנות לפסח לעובדים

מעבר למתנות האישיות שאנחנו קונים בין אדם לחברו, אנו רואים כי אחת המסורות הגדולות ביותר של בתי עסק, מעסיקים, חברות ותאגידים בישראל הינו מתן מתנות לפסח לעובדים. היקפי העבודה עולים אלפי מונים לקראת חג הפסח וזה גם הזמן שלנו להראות לעובדים שלנו שאכפת לנו מהם ואנחנו חושבים עליהם. דרך מתנות לפסח אנו יכולים לעשות זאת בצורה מושלמת.

לא מעט מחקרים קושרים בין מתנות אישיות הניתנות לעובד על פועלו לבין עלייה משמעותית בשייכות למקום העבודה ולפרודוקטיביות העובד. ברגע שאתם רוכשים מתנה לפסח אתם לא רק "מפנקים" את העובד שלכם אלא אתם יוצרים שרשרת של פעולות אשר מיטיבה איתכם במהלך השנה – החל מעובד המרגיש שייך יותר אל מקום העסק, עובד אשר מוכן להשקיע מעצמו מעט יותר מאחר והוא מרגיש שהוא במקום שמתייחס ומסתכל עליו ועד עובד אשר מכפיל את היקף ופריון העבודה שלו.

החשיבות בעבודה עם חברה המתמחה במתנות לפסח

רכישת מתנות לפסח לעובדים ואף לקרובים אלינו איננה מלאכה קלה ולכן אנו נרצה לעשות זאת יחד עם חברה המתמחה בעולם המתנות לרבות מתנות לפסח. חברה כזו תדע לאפיין יחד איתנו את הצרכים שלנו – צרכים עסקיים, תקציבים, סוגי מתנות ואפיון מלא של מקבלי המתנות. כך החברה תתאים עבורנו בצורה מושלמת את המתנות לחג המתקרב. 

חברת The Gift הינה חברה המתמחה במתנות לפסח ומרכזת עבורכם באתר האינטרנט מגוון רחב של מתנות המתאימות לכל אירוע.

אמרתם מתנות לפסח אמרתם – The Gift