מתנות לפסח

חג פסח הוא הזדמנות נפלאה להעניק מתנות לפסח לעובדים וללקוחות מתנות וחבילות שי ממותגות שיהפכו את היציאה לחופשה למתוקה ובלתי נשכחת. בקטגוריה שלפניכם תוכלו למצוא מגוון רחב של מתנות לעובדים לפסח, מתנות מיוחדות ומקוריות שמתאימות לפלח רחב עם דגש על איכות ועיצוב מרשים כיאה לחג מכובד שמצריך מתנות מרשימות ומקורית

מתנות לפסח

חג פסח הוא החג היהודי בין הבולטים והעיקרים, נודע גם כחג האביב, הלוא הוא זמן נהדר להעניק לעובדים שלכם וליקיריכם מתנות של לבלוב ופריחה. אצלנו בדה גיפט תוכלו למצוא מתנות פסח לעובדים שהן מתנות מקוריות לאביב, מתנות מלבבות ופורחות כדוגמת עציצים ממותגים בפחית, מגוון רחב של אגרטלים מהממים וכמובן מארזי חג שונים ומגוונים.

צמד המילים "יציאת מצרים" מתקשרת לנו ישירות לחג הפסח אך כמובן שאצלנו בחברת the gift המילים האלו לא חייבות להישמע קשות כפי שהן נשמעות, אנו נתאים לכם בקלות את המתנות אותן תרצו להעניק. אצלנו תוכלו למצוא מתנות מושלמות לחג הפסח, הן לעובדים, הן ומנהלים והן למשפחה היקרה שלכם, מתנות מיוחדות עטופות למתנה, איזו שרק תבחרו, וכמובן שאנחנו נדאג למיתוג המתנות, באיזה מיתוג שרק תרצו. בואו והעניקו מתנות פסח לעובדים וללקוחות שלכם, מתנות מיוחדות אשר שיעניקו לכולם הרגשה אביבית וכייפית.
ערב פסח יחול השנה ביום שישי - 27/03/2021