משחקי מנהלים

משעמם לכם במשרד? מחפשים כמה רגעים של הנאה? מחפשים משהו להתעסק איתו בזמן המתנה לפגישה הבאה או לשחק במשחק שולחני כאשר אתם מדברים שעות בטלפון בשיחת עבודה חשובה או  מחפשים מה להעניק כמתנה למנהלים שלכם?

משחקי מנהלים הן מתנות מדליקות ומיוחדות, מעין גאדג'טים שתמיד כייף שיש בסביבה. אלו הן מתנות שיכולות להפיג את השעמום ומעבירות את הזמן בכייף ובחיוך. מתנות אשר נותנות את המענה הכי טוב ב"זמנים קשים" בעת ישיבה ממושכת במשרד. בקטגוריה זו תוכלו למצוא את המגוון הרחב ביותר של משחקי מנהלים ומתנות למנהלים.

משחק מנהלים

כולנו חווים לעיתים קרובות מעין "משברים" קטנים במהלך יום העבודה, בין אם אנחנו עובדים זוטרים ובמיוחד אם אנחנו מנהלים בכירים אשר יושבים שעות רבות במשרד ומשתוקקים לעיתים למספר דקות של שקט.
בדיוק לשם כך פתחנו את קטגוריה נפלאה שמאגדת בתוכה מגוון של משחקי מנהלים. ולא רק למנהלים, אתם יכולים להעניק אותם גם בתור מתנות לעובדים ולא רק כמתנות למנהלים, מדובר במתנה שוברת שגרה, מתנה אשר תיתן להם רגעי הנאה עם מבחר גדול של משחקי שולחן ומשחקי חשיבה ממותגים ומאתגרים אשר יסייעו להם בהפגת המתח הרב שהם צוברים בעבודה.

בתחום זה, של משחקי מנהלים ומתנות יוקרתיות למנהלים תוכלו למצוא משחקי מנהלים מעץ ומשחקי חשיבה עם לוג החברה שלכם. ניתן לחלק מוצרים אלו כמובן גם כמוצר לקידום מכירות כאשר הוא ממותג עסק וחברה. דבר שלבטח יוביל לקידום יחסי הציבור שלכם.

משחקי מנהלים עם מיתוג לוגו

משחקי מנהלים לרוב נחשבים כקישוט שולחני אולם יש בהם את אלמנט המשחק. למשחקי מנהלים ישנה מטרה ברורה והיא להתרכז בעבודה ולהפיג את הלחצים הרבים. מנהלים רבים עסוקים רוב שעות העבודה בקבלת החלטות חשובות ובעלות משמעות רבה הן לחברה והן לעובדי החברה, ולצורך כך עליהם להיות מרוכזים ומפוקסי מטרה, משחקי מנהלים ממותגים ומשחקי חשיבה עם מיתוג לוגו חברה מסייעים להם בדיוק למטרות אלו.
בקטגוריה זו, של משחקי מנהלים תוכלו למצוא מגוון רחב של כדורי לחץ להפגת מתחים, כדורי כוח מיוחדים ומקוריים, משחקי חשיבה מגוונים וממותגים.

משחקי חשיבה ממותגים למנהלים היא לא עוד סתם מתנה משעממת אלא מדובר במתנה מעניינת שצריך להפעיל חשיבה כדי להגיע לפתרון, המשחק מייצר עניין רב ורצון של הרבה מנהלים ועובדים לקבל אותה כמתנה.