חולצות ממותגות

אם הגעתם לקטגורה זו, סימן שאתם מחפשים חולצות ממותגות ואנו מודיעים לכם שהגעתם למקום הנכון. המומחים שלנו בחברת המתנה ישמחו להתאים עבורכם את החולצות הטובות והאיכותיות ביותר כולל הדפסת לוגו, הדפסת משי או הדפסת רקמה ממוחשבת. בחברת the gift תקבלו את השירות ואת המחיר הכי טוב שתוכלו למצוא. תמצאו חולצות בהדפסה אישית, חולצות לצורכי שיווק ופרסום, חולצות לימי הולדת, ימי כייף, אירועי חברה, כנסים ושלל אירועים.

בקטגוריה נפלאה זו תוכלו למצוא את המגוון הגדול ביותר של חולצות ממותגות בדוגמת : חולצות טריקו ממותגות, חולצות דרייפיט ממותגות, גופיית ספורט dry fit ממותגת, חולצות פולו ממותגות, חולצות פולו נשים dry fit ממותגות, גופיית ריצה dry fit ממותגת ועוד חולצות ממותגות רבות ואיכותיות.

חולצות ממותגות

כיום, מרביתן של החברות נוטות לרכוש לעובדיהן חולצות ממותגות. לבישת חולצת עם לוגו היא אמירה ייחודית וקודם כל הרגשת שייכות לעסק. חברות רבות ובעלי עסקים רבים שמחים לחלק הן לעובדים שלהם והן ללקוחותיהם חולצות ממותגות עם לוגו החברה, זה כמובן יוצר פרסומת לעסק, דבר המוביל לשיווק ופרסום יעיל של העסק בצורה המהירה והזולה ביותר.

הדפסה על חולצות, לצורך מה?

להדפסה על חולצות יכולים להיות שימושים רבים ומגוונים. יש לנו את התלבושת האחידה הנהוגה במרבית בתי הספר. ישנן חולצות מודפסות לאירועים שונים כגון אירועי חברה, כנסים, מסיבות בר/בת מצווה, חתונות, מסיבות רווקים, בחתונות – לא פעם ראינו את החתן עם חולצה ועליה כיתוב מקורי, דבר שהפכך לטרנד של ממש. יש את החברות האוהבות לחלק לעובדים שלהם חולצות ממותגות עם לוגו החברה, במיוחד בימי כייף. לחיילים המסיימים מסלול. ישנם בתי עסק המחלקים ללקוחותיהם חולצות ממותגות במתנה – זהו מהלך גאוני המוביל לשיווק מהיר, לפרסום יעיל וזול של בית העסק.

סוגי חולצות ממותגות

כיום בשוק ישנם מספר סוגים מובילים של חולצות : חולצות טריקו / טי-שרט רגילות 100 אחוז כותנה, המון בעלי עסקים מעדיפים אותם ומדפיסים עליהם בצבע אחיד. הן גם משמשות בעיקר כחולצות תלבושת אחידה לבתי ספר. חולצות דרייפיט מנדפות זיעה המומלצות לקבוצות ריצה למיניהן, לשוטרים, לעובדי מוסך, למדריכי חדר כושר ולמאמנים. חולצות פולו לגברים ולנשים ממותגות ויפות המשדרות כבוד ויוקרה, הן משמשות עובדים רבים בחנויות וברשתות מזון ואופנה.

סוגי הדפסה על חולצות ממותגות

לאחר שבחרתם את החולצה, כעת יש צורך לבחור הדפסה, ישנם מספר סוגי הדפסה מועדפים כיום בשוק : דפוס משי – נחשב לדפוס איכותי ביותר, ההדפסה מתבצעת על גבי רשת אשר החורים הקטנים שלה יוצרים הדפסה איכותית ביותר. הדפסה דיגיטלית – מיועדת למספר קטן יחסית של חולצות כיוון שזוהי הדפסה מהירה שלא מצריכה ייבוש. הדפסת סובלימציה – הדפסה המיועדת להדפסת תמונות.

המומחים שלנו בחברת דה גיפט מסכמים וממליצים על קניית חולצות ממותגות לכל עסק ולכל אירוע, לעובדי מוסך, למדריכי חדר כושר, לשוטרים, לחיילים המסיימים מסלול, לחיילים המסיימים שירות אשר ימשיכו ללכת עם החולצת בגאווה, למסיבות ואירועים, לאירועי חברה וכמובן כהענקת מתנה ללקוחות.

חולצות ממותגות עם לוגו והדפסה קונים רק באתר המתנה!