מתנות בקופסאות וממתקים ממותגים

מחפשים מתנה מקורית וטעימה? רוצים להעניק לעובדים שלכם או ללקוחות שלכם מתנה טעימה אשר תעשה להם מתוק בלב? העניקו להם קופסה ממותגת עם הלוגו שלכם ובתוכה שלל דברים מתוקים וטעימים. קופסאות ממותגות בהם תוכלו לשים אילו ממתקים שרק תרצו, בכך תוכלו גם למתג את עצמכם ואת העסק שלכן באמצעות מיתוג לוגו עם לוגו החברה שלכם.

קופסאות פח ממותגות הן בין המתנות שתמיד כולם ישמחו לקבל, תמיד הן ישאירו לכל מקבל טעם מתוק, טעם של עוד. קופסאות פח מתוקות וממותגות, בעיקר במילוי שוקולדים או במילוי ממתקים הן מתנה מדליקה, מיוחדת ומקורית. ישנו יתרון עצום בכך שתוכלו לכתוב את המסר השיווקי שלכם על הפחית, לרשום את הלוגו ומשפטי מסרים איזה רק תרצו. כמובן שלאחר שמקבל הקופסא יסיים לאכול את מה שבתוכה, ניתן להשתמש ימוש חוזר בקופסא להנחת דברים אישיים למילוי חוזר של דברי מתיקה או סתם להנחת דברים אישיים בתוכה.

בחברתנו thegift נעזור לכם לבחור ולשלב כל גרפיקה שתרצו, צבעונית ומשמעותית לעסק שלכם. בעיצוב תוכלו לשלב ברכה אישית לעובדים, למנהלים, ללקוחות, לרשום את הלוגו של חברתכם. לתוך הקופסא הממותגת, כמובן שנוכל להכניס כל דבר שתרצו, אנו מציעים מגוון רחב של שוקולדים, עציצים בפחית, פרלינים, סוכריות ומסטיקים, מטבעות שוקולד וכו'. אנחנו, בחברת דה גיפט נשמח להמליץ לכם על מגוון רחב, גדול וכמובן טעים של דברי מתיקה.