מתנות לבת/ר מצווה

הילד או הילדה שלכם הגיעו לגיל מצוות? אתם בוודאי חולמים על אירוע מושלם ללא כל תקלות, על אירוע בו יהיה הכל נוצץ ומתוכנן בקפידה. מה יהיה יותר מושלם מלרצות את האורחים היקרים ולפנק אותם במתנות יפות, מכובדות ומרגשות, מתנות לאורחים שישאירו להם טעם טוב מהאירוע הכל-כך מרגש. מתנות לאורחים בבר מצווה ובת מצווה יכולים להיות מתנות קטנות ומתנות גדולות, מתנות מתוקות וטעימות. המומחים שלנו בחברת the gift עמלו רבות והצליחו לאגד בקטגוריה נפלאה זו את המגוון הרחב ביותר של מתנות לבר/ת מצווה.

מתנות לאורחים בבר/בת מצווה

על מנת שתוכלו לתת לאירוע שלכם את הכבוד המגיע לו ואת המתנה הכי מרגשת לאורחים היקרים שלכם, אנו מזמינים אתכם לבחור משלל האפשרויות של מתנות לאירועים, מתנות לאורחים כמו כוסות חד פעמיות ממותגות, עציצים ממותגים, מתנות מתוקות וטעימות בדוגמת נשיקות מרנג ממותגות, עוגיות מזל ארוזות בצלופן או בקופסא, מגוון רחב של סוכריות ממותגות, פרלינים טעימים עם כיתוב עליהם וכמובן תוכלו ליהנות ממגוון רחב של מחזיקי מפתחות עליהם ניתן להדפיס ולחרוט הקדשה אישית, איזו שרק תבחרו.

אצלנו בחברת המתנה (גה גיפט מוצרי פרסום) ישנן אין סוף אפשרויות וכל אחד בוודאי יוכל למצוא בדיוק מה שמתאים לו ולאירוע שלו כמובן במסגרת התקציב המתאים לו. גאדג'טים לאירועים גם הם יכולים להיות מתנה מושלמת לחלוקה לאורחים באירוע, גאדג'טים כמו מחזיק מפתחות מגנטי, קונסולת משחקים של פעם, כדורים לחיצים ממותגים, מאווררים עם הדפסה אישית.
כל מתנה שתבחרו אצלנו, בחברת דה גיפט תשאיר את הרושם החיובי אותו רציתם ליצור באירוע שלכם.
כל אורח ישמח לקחת אתו הביתה את הממתנה אותה חילקתם באירוע היפה והמושקע שלכם.
אצלנו תוכלו להזמין מתנות לאורחים מסוגים מגוונים ושונים בדגש על הדפסת לוגו ועל מיתוג אישי כרצונכם, מתנות טעימות, מקוריות ומרגשות אשר יישארו בזיכרון האורחים שלכם לעוד להמון שנים.