תיקים

תיקי גב ממותגים על כל סוגיהם הם ללא ספק מהמוצרים הפרסומיים היעילים ביותר הקיימים היום בשוק.
אצלנו בחברת דה גיפט מוצרי פרסום תוכלו למצוא מגוון רחב של תיקים מותאמים לפרסום ומיתוג שמתאימים להענקה כמתנה בכנסים, מתנה לאירועים, תיקי מנהלים יוקרתיים, תיקים ללפטופ ומגוון ענק של תיקי גב אותם אפשר להעניק כמתנה מושלמת לחיילים, תיקים לילדים, לתלמידים, לסטודנטים ולמטיילים.
בקטגוריה זו תוכלו למצוא תיקים שלא רואים בכל מקום. תיקים אופנתיים, תיקים יוקרתיים, תיקים לכנסים, תיקי מנהלים ללפטופ מיוחדים, תיקי בובי נגד גניבות, תיקי גב אורתופדיים לטיולם ועוד.

תיק עם מיתוג לוגו כמתנה

הענקת תיקים, במיוחד תיקים ממותגים היא אחת הדרכים היותר יעילות לקדם את העסק או החברה שלכם, במיוחד כאשר התיק מגיע לקהלי יעד השונים העושים שימוש יומיומי בתיקים, בין אם אלו הם מנהלים אשר הולכים יום יום למשרד ובין אם אלו הם סטודנטים ההולכים למכללות ולאוניברסיטאות השונות.

קהל היעד שלכם הם צעירים לפני גיוס? צעירים אחרי גיוס הרוצים לצאת לטיול? בחירת מתנה תהיה קלה ביותר, העניקו להם תיק גב אורתופדי ואיכותי עם הדפסת לוגו אישית כרצונכם. אם קהל היעד שלכם הוא מנהלי חברות בכירים – גם כאן בחירת מתנה תהיה קלה ביותר- העניקו להם תיק מנהלים למחשב נייד, איכותי ויוקרתי אשר גם אותו אנו נדאג למתג עם לוגו וסלוגן כרצונכם.
חברות רבות נוהגות לחלק מתנות באירועים ובכנסים שהם עורכות, אין מתנה יותר יעילה מזו – תיק איכותי וממותג עם לוגו החברה שלכם, דבר אשר לבטח יביא לקידום העסק והעמדתו בראש של מקבל התיק. הענקת תיק מכל סוג שהוא כמתנה תהיה מתנה בעלת אופי שימושי ויעיל ביותר, מה גם שזוהי מתנה בעלת ערך אופנתי ועכשווי וכמו כן תוכלו ליהנות ממגוון פתרונות דפוס של לוגו החברה, הקדשה אישית כרצונכם ועוד.