מתנות ליום העצמאות

יום העצמאות הוא אחד החגים החשובים ביותר שיש לנו. יום העצמאות הוא החג הלאומי של מדינת ישראל. זהו היום שבו הוכרזה הקמתה של מדינת ישראל, הכרזה על הקמת מדינת היהודים ב14 במאי 1948.
יום העצמאות הוא היום בו חתם ראש הממשלה דאז דוד בן גוריון על מגילת העצמאות ותחילה של מדינת היהודים כמדינה עצמאית. בחברת the gift אנו מציגים בפניכם מגוון רחב של מתנות יום העצמאות מתנות מקוריות וגאדג'טים מיוחדים לכבוד היום החגיגי במדינה

מתנות ליום העצמאות

כולנו אוהבים לחגוג את יום העצמאות עם המשפחה והחברים הקרובים, אצלנו תוכלו למצוא מגוון מתנות שתוכלו להעניק למשפחה, לחברים, לעובדים וללקוחות. בערב יום העצמאות כולם אוהבים ללכת להופעות אשר מוצגות בחוצות העיר, להופעות של מיטב האומנים על במות הבידור. ביום שלמחרת רובנו יוצאים אל הפארקים והגנים הלאומיים וגם ישנם כאלה שנשארים ליהנות ממנגל ו"מעל-האש" איכותי בבית, אז במיוחד לכבוד ההנאות האלו – אנו בחברת המתנה הבאנו לכם מגוון רחב של מתנות ליום העצמאות, הפתעות ואביזרים מיוחדים שיהפכו את החג לבלתי נשכח.
אנו גאים להציג בפניכם מוצרים לחג כחול-לבן, מגוון מתנות לכל אוהבי ה"על–האש", ערכות ניקוי מנגל אשר כל עובד, לקוח, חבר ובן משפחה ישמחו לקבל.

יום העצמאות יחול השנה ביום שלישי - 15/04/2021