טכנולוגיה

לעובדינו היקרים והמסורים, בוודאי שנרצה להעניק מתנות מקוריות, שאלו כמובן הגאדג'טים המיוחדים שיש לנו להציע, כמובן שניתן להוסיף הקדשה אישית לעובדים, דבר שייתן להם הרגשה שאנו מוקירים מעריכים את עבודתם. נוכל להעניק להם מגוון רחב של גאדג'טים לסמארטפון, לתחומי הכושר, ההליכה והריצה וכו'.
 לעיתים אנו רוצים לקנות מתנה למנהל, החברה רוצה לתת מתנות לבכירי החברה, אצלנו תוכלו למצוא מגוון גדול של גאדג'טים למנהלים, משחקי מנהלים ומתנות יוקרתיות להנחה של שולחנם.


גאדג'טים ממותגים / טכנולוגיה

בעשור האחרון אנחנו שומעים יותר ויותר את המילה גאדג'ט, לא פעם אנו שואלים את עצמנו, מה זה באמת גאדג'ט?

אז מהו בעצם גאדג'ט?

גאדג'ט זה אביזר טכנולוגי חדשני. מוצר בעל תפקיד מסוים, בדרך כלל לא חיוני, המבוסס על חידוש או על פטנט טכנולוגי. גאדג'טים יכולים להיות צעצועים או עזרים המתווספים למכשירים מסורתיים. גאדג'טים לרוב הם מוצרי אלקטרוניקה קטנים ובשפתנו – גאדג'טים הינם מוצרים מדליקים, מקוריים ומיוחדים שלא תמיד אנחנו באמת צריכים אבל הם מאוד מאוד רוצים. ישנם כמה סוגי גאדג'טים - גאדג'טים אשר מקלים על חיינו והופכים אותם לנוחים יותר וישנם גאדג'טים משעשעים אשר מטרתם לבדר ולשעשע אותנו. בשנים האחרונות הגאדג'טים הפכו להיות חלק בלתי נפרד מחיינו, ואם גם אתם מכורים לגאדג'טים – הגעתם בדיוק למקום הנכון.

גאדג'טים הם מתנות שכולם שמחים לקבל, הם מוצרים המוכרים לנו אך מגיעים עם שדרוג אשר מעניק להם ערך מועיל ומשעשע. מרבית הגאדג'טים הם מוצרים אלקטרוניים כגון רמקולים ממותגים, דיסק און קי ממותג, מטען נייד ממותג ועוד... אלו יכולות להיות מתנות מושלמות כיוון שתמיד נמצא אותן שימושיות. כמובן שניתן גם למתג את הגאדג'טים כרצונכם, עם לוגו העסק או משפט שתבחרו. ישנו מבחר גדול ורחב של גאדג'טים ברמות מחיר שונות, גאדג'טים למנהלים, גאדג'טים לעובדים וכמובן גאדג'טים ללקוחות. בעולמנו כיום, שלל חידושים טכנולוגיים יוצאים לאוויר העולם מדי יום, אנחנו כמובן נמצאים כאן, כדי לעדכן אתכם ולהכיר לכם את כל הפטנטים וההמצאות החדשות הכי שוות הקיימות כיום בשוק.


אז מהו הגאדג'ט המוביל בעולם?

הגאדג'ט העומד בראש הפירמידה הוא כמובן הסמארטפון, שאין ספק שחיינו היו קשים בלעדיו – לנו, בחברת דה גיפט יש עשרות גאדג'טים לסמארטפון אשר כולם ישמחו לקבל. אצלנו תוכלו למצוא מגוון גדול של גאדג'טים ממותגים, מגניבים וחדשים. הג'אדג'טים יכולים להתאים לכל מטרה ולכל סוג של מתנה, מתנה למנהל, מתנה למנהל, מתנה לכנסים ואפילו כמתנה לילדים.
 
גאדג'טים ללקוחות, למנהלים ולעובדים כל עסק רוצה לשמר את קשרי הלקוחות שלו ולקדם את מכירותיו. אצלנו בדה גיפט (TheGift) ניתן למצוא מגוון רחב של גאדג'טים ממותגים עבור הלקוחות שלכם, החל מאביזרים לנייד, מטענים לנייד, מוצרי יין, מחשבונים מכתביות וכו'. המיתוג שנעשה למוצר כבר יעשה את העבודה וידאג לשמור בתודעה של הלקוחות את העסק שלכם ובטח דבר שכזה יביא לקידום המכירות.