כיסאות וערסלים

מי מאיתנו לא אוהב לצאת לבילוי בחוף הים או בפארקים ובגנים הציבוריים? בילוי איכותי עם המשפחה והחברים בחוף הים או בפארק הוא בילוי מעודף על כולנו! כי אין כמו להתרווח בכיסאות חוף איכותיים וליהנות מקצת נחת ממקום העבודה, מהילדים, בן ובת הזוג ועוד... בקטגוריה זו ריכזנו עבורכם את מיטב כיסאות הים, הערסלים וכל ציוד הקמפינג שיאפשר לכם לרבוץ בכיף בכל הזדמנות של מזג אוויר טוב וקיצי, אם זה בחגים, בסופי שבוע או סתם בטיול משפחתי מתוזמן. כסאות נוח ממותגים וערסלים הם פינוק נהדר לכל המשפחה.

מחפשים מתנה לעובדים לקיץ? אחת הממלצות שאנו נותנים לכלל לקוחותניו היא כיסאות ים ממותגים, כסא מתקפל עם מיתוג, או ערסלים ממותגים שמאפשרים לשבת בנוחות באמצע החופשה המשפחתית. כסא חוף מתקפל עם מיותג לוגו חברה מאפשר לעובד ליהנות ממושב איכותי, נוח ומפנק בים, בפארק ובכל מקום אשר יחפוץ, במקום לשכב על החול הכיסא מאפשר ראות טובה יותר והשקפה על הילדים ועל המרחש בסביבה, כיסא מתקפל ממותג מאפשר לשבת בנחת ולקרוא ספר טוב, ובכלל מאפשר לכם בתור חברה לקבל מיתוג לוגו איכותי שמוצג לעיני כל.

כסאות במיתוג אישי

כשאתם רוכשים כסאות חוף במיתוג אישי אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים את התמורה הטובה ביותר לכסף שלכם! גם כיסאות ים איכותיים ועמידים לאורך זמן, וגם מיתוג לוגו אישי שמספק פרסום ומיתוג יוצא מן הכלל.

כשקונים כיסא חוף ממותג חשוב לבחון מספר הבטים: 

עמידות - חשוב שכיסאות הים יהיו עמידים וחזקים מספיק לנשיאת משקל אדם ממוצע ולא רק עבור ילדים, חשוב שהכיסא יהיה איכותי ועמיד מכיוון שמדובר בכיסא שהולך לעבור טלטלות מחוף הים למכונית, מהכונית לפארק וכו'... כך שחשוב שגם שילדת הכיסא תהיה מחוזקת וגם חומרי הבד יהיו מוגני קרינה ועמידים בפני מים ושמש. בדה גיפט מוצרי פרסום תמצאו רקכיסאות ים שעברו את מיטב הבדיקות ונחשבים לכסאות הים העמידים והחזקים ביותר שניתן למצוא.

נוחות - כשקונים כיסא ים ממותג חשוב שהנוחות תבוא לידי ביטוי, הרי בסופו של יום, אם לא בשביל נוחות למה צריך את כל הבלגן? כבר יצא לנו להיתקל בכיסאות לא נוחים שנמכרו אצל מתחרים במחיר מוזל והרסו לא רק את חווית הקנייה אלה גם את האמון של הלקוחות. לכן נוחות היא מילת המפתח אצלנו!

ניידות - כשקונים כיסא ים מתקפל עם מיתוג לוגו חשוב לבדוק את יכולת הקיפול של הכיסא, כיסאות חוף הם מתקפלים! נתון שאף אחד אינו בודק, הכיסא שעוצב במטרה להיות נייד וקל משקל לפעמים יכול להתברר כמעיק, כבד וקשה לפתיחה וקיפול. לכן כל הכיסאות שלנו עוברים בדיקות מקיפות אשר מבטיחות קיפול מהיר, ומשקל קל ככל שניתן יחד עם שמירה על איכות ומבנה שילדה יציב וחזק.

מיתוג איכותי - מיתוג איכותי הוא סוד המקצוע! מכוון שמדובר בכיסא שנחשף ישירות לשמש, למים ולתנאי איחסון לא הכי סימפטים, חשוב שאיכות ההדפסה תהיה גבוהה ואיכותית. ההדפסות אצלנו נעשות במיכשור החדיש והמתקדם ביותר מה שמבטיח הדפסה איכותי שלא יורדת ולא מתקפלת בשום מקרה!

לסיכום, ערסלים ממותגים וכיסאות ים ממותגים הם מתנה איכותית שתמיד כיף לקבל, מתנה שמסמלת את בואו של הקיץ והתחלה של הנאה מחודשת ונעימה לתקופה קייצית ומרענת במיוחד.