מיתוג

הדפסת לוגו חברה

מיתוג לוגו חברה הוא תהליך בו חברה משווקת ובונה תפיסה מסוימת של המותג בקרב צרכנים, לקוחות ועובדים. המעגלים מתחילים מהמעגל הפנימי ביותר שהוא כמובן עובדי החברה עצמה ועד מעגלים חיצוניים כגון לקוחות ישירים, צרכנים ולקוחות פוטנציאלים שזה עתה פגשו את שם המוצג שלכם. אנו תמיד ממליצים למתג את לוגו החברה על מוצרים ומתנות שמעניקות ערך מוסף ותועלת מעבר רק למחיר ועמידה בתקציב, וככלל: ככל שהמוצר הנבחר הוא ממוקד מטרה וממוקד קהל יעד כך השימוש של המתנה תהיה אפקטיבית יותר והלוגו שלכם יוכל ללוות את המוצר לאורך שנים.

עם התפתחות הטכנולוגיה וגדילה במגוון המתנות והגאדג'טים שניתן למתג, כך גם גדלה האפשרות למיתוג לוגו חברה על מוצרים. על מנת לעשות סדר באפשרויות המיתוג השונות כתבנו עבורכם את האפשרויות המובילות והמתקדמות ביותר להדפסת לוגו חברה על מגוון המוצרים. כל האפשרויות הן טובות ואיכותיות כאשר ההבדל העיקרי הוא שיטת המיתוג על פי החומר או צורת המוצר הנבחר.

מה זה בכלל הדפסת טמפון?

הדפסת טמפון היא שיטת הדפסה ומיתוג מהפופולריות והמובילות בעולם מיתוג הלוגו והדפוס. דפוס טמפון מגיע מנגזרת של המילה טמפוגרפיה – שהיא למעשה שיטת דפוס שמעבירה את גלופת ההדפסה בצורה של הטבעה על החומר שעליו מבוצע המיתוג.  הליך הטבעת הלוגו זה הוא הנפוץ והפופולרי ביותר אודות למענה הטכנולוגי הפשוט שמאפשר הדפסת לוגו על מוצרים בעלי משטח קעור/קמור או מעוגל ומתאים למגוון רחב של חומרים כגון פלסטיק, מתכת, עץ, זכוכית סיליקון ועוד.

דפוס טמפון איך זה עובד?
דפוס טמפון משמש להדפסת לוגו מהירה ודומה בצורת ההטבעה לשימוש בחותמת, כאשר ישנה כרית ספוגית שעשויה מסיליקון וסופגת אליה את צבע הפנטון וצורת הלוגו מתוך גלופה שהוכנה מראש וברגע ההורדה על המוצר הנבחר הדיו מעוברת ומתחברת בצורה מהירה לחומר המודפס.

יתרונות הדפסת לוגו בדפוס טמפון
שיטת הדפסה זו, נחשבת לנפוצה ויעילה אודות למהירות ההדפסה שמאפשרת מיתוג של עד 1000 פריטים בשעה, זמן ייבוש מהיר וכמות צבע מדודה ומדויקת שגורמת לצבע להישאר יציק וחזק על המוצר המודפס לאל יכולת לקילוף או גירוד.

הדפסת טמפון
הדפסת טמפון