מתנות לראש השנה

ראש השנה הוא החג הכי בולט וכנראה הכי אהוב בדת היהודית, בדרך כלל אנו נחגוג אותו במחיצת האנשים האהובים והיקרים עלינו מכול לכן אנחנו צריכים להעניק להם מתנות המתאימות לכל המשפחה. גם העובדים שלנו כמובן נחשבים למשפחה ונהוג להעניק מתנות לראש השנה לעובדים. בערב חג מיוחד זה, ערב חג ראש השנה אנו רוצים לתת את המתנות הכי יפות, הכי מקוריות וכמובן הכי מרגשות.

מתנות לראש השנה

בשביל שתחילת השנה שלנו כיהודים, תתחיל בצורה הכי טובה וחיובית וכמובן ברגל ימין, אנו מציעים לכם להתכונן מראש ולבחור בקפידה את המתנות אותן תרצו להעניק למשפחה, לעובדים, למנהלים וללקוחות שלכם. אצלנו בחברת דה גיפט תוכלו לבחור ממגוון רחב של מתנות מקוריות אשר יגיעו אליכם עטופות למתנה במספר אפשרויות, לכם נותר רק לבחור איזו. כמובן שאנו גם נמתג לכם את המתנה בכל אופן שתרצו ותבחרו, בהדפסה צבעונית, בכל גודל ובכל כמות.

בואו והעניקו לעובדים וליקירים שלכם מתנה לראש השנה, מתנה מקורית ומיוחדת במינה. אצלנו תוכלו למצוא מתנות לראש השנה לעובדים החל ממארזי שי לחג הכוללים יין משובח, שוקולדים מתוקים וטעימים, גאדג'טים למטבח ולבית.

חג ראש השנה אצל היהודים מסמל את תחילת השנה החדשה בדת היהודית, ביום זה נחרץ דינו וגורלו של האדם, המצווה העיקרית בראש השנה היא מצוות תקיעת השופר ואנו יודעים כי הסמלים הבולטים של החג הזה הינם התפוח בדבש והרימון, בעזרתנו תוכלו לבחור לחג ראש השנה מתנות מקוריות ומתוקות, תוכלו להעניק מתנה מנצחת בדמות מארז חג הכולל את פרי הרימון, דבש וקערת דבש ועוד. אתר the gift הוא אתר המתמחה בתחום המתנות לחגים ואצלנו תוכלו למצוא מגוון ענק של מתנות מיוחדות לחגים.
ערב ראש השנה יחול השנה ביום ראשון - 15/09/20223