תיקים ממותגים לילדים

אצלנו בדה גיפט מוצרי פרסום וקד"מ תוכלו למצוא מגוון תיקים מודפסים לילדים ובניהם את סדרת תיקי הגב לילדים המעוצבים בסדרת חיות מרהיבות עם אפשרות להדפסת תמונה אישית של הילד, תיקי גב לילדים בגן עם תמונה, תיקי גב קלים לילדים ועוד שלל תיקים גב לילדים בגן ולילדים העולים לכיתה א'

תיקים ממותגים לילדים

בחירת תיק לגן היא אחת המשימות הלא פשוטות שעומדות בפנינו, טרולי או תיק נשיאה על הגב? אילו צבעים ואילו גדלים נבחר לתיק ממותג לילד? בקטגוריה תיקים ממותגים לילדים ריכזנו עבורכם תיקי גן ממותגים לילדים, מגוון רחב של תיקי גן חמודים, מקוריים והכי חשוב נוחים לילדים. ניתן לקבל את התיק עם לוגו, עם הדפסת לוגו, עם רקמה וכמובן עם תמונתו של הילד על גבי התיק.

תיק גב ממותג לילדים – למתי מתאים?

ספטמבר נראה עוד רחוק, אך לא נשכח שתיקי גן ממותגים לילדים לא נועדו רק לתחילת שנה ולספטמבר.
תיק גן עם תמונה של הילד הוא מתנה נהדרת מהורה שרוצה להפתיע את הילד,  מתנה מהגננת לילדים לכבוד סוף השנה הרוצה להעניק לילדים מתנה מיוחדת ומעוצבת אשר תלווה את הילד שנים רבות וטובות. תיק ממותג לילדים הוא מתנה מומלצת מאוד לסיום תקופה כלשהי בין אם זה סיום גן עירייה ובין אם זה סיום המעון.
תיק גב לילדים מתאים גם לקייטנות, לטיולים ולבתי ספר.

תיקי גב ממותגים לילדים

תיק גב ממותג לילדים יכול להגיע במידות ובגדלים שונים. התיקים הקטנים והחמודים האלו יכולים להכיל בגדים להחלפה, סנדוויץ', בקבוק שתייה קטן וכמובן צעצוע חמוד וקטן של הילד.
אצלנו בחברת the gift תמצאו בדיוק את התיק שחיפשתם, ברשותנו מבחר עצום של תיקי גב לילדים עם תמונה, תיק הקסם וצידנית אישית עם תמונה.

זהו בדיוק הזמן לרכוש לילדכם תיק גב ממותג, או אם את גננת המחפשת להפתיע את הילדים החמודים במתנה מקורית שתלווה אותם לעוד שנים רבות, מתנה מיוחדת ומעוצבת – הגעת בדיוק למקום הנכון. היועצים שלנו בחברת המתנה ישמחו לעזור לך בבחירת תיק הגב המושלם עבור הילדים היקרים, כמובן שעל כל תיק נוכל להדפיס את שם הילד, את תמונתו וכל משפט הקדשה שתבחרי להדפיס על התיק.

מאפיינים עיקריים של תיק גב ממותג לילדים

  • תיק ממותג לילדים יכול לבוא בצורת טרולי אן תיק נשיאה על הגב
  • בתיק יש תאים לשימוש נוח לכם ושל הילד
  • התיק עשוי בד הניתן לניקוי או לכיבוס
  • יש מקום להדפיס את שם הילד ו/או תמונתו על התיק