מוט סלפי לסמארטפון

העניקו לעובדים וללקוחות חווית צילום מרשימה

מוט סלפי לסמארטפון NYG5674

מוט סלפי לסמארטפון הוא דרך נפלאה למתג את לוגו החברה על גאדג'ט שימושי ופעיל שהולך עם העובדים והלקוחות לכל מקום ומהווה מתנה מושלמת ושימושית שמשאירה גם את האדם שמצלם בתוך התמונה!

האם דרושה הדפסה / מיתוג לוגו *
0.10

מוט סלפי לסמארטפון הוא גאדג'ט שימושי שמאפשר חווית צילום משפחתית, קבוצתית ואפילו אישית בצורה מקצועית ומרשימה. צילום במוט סלפי מתארך משפר את חווית הצילום בכמה רמות כאשר כולם מצליחים להיכנס לתמונה ביחד ואין צורך לעשות רוטציות בין הצלמים! פשוט מציבים את הסמארטפון על מוט הסלפי, פותחים את המוט המתארך ויש לכם תמונה מושלמת במבט על, שגם מצליחה לתפוס זווית רחבה של צילום וגם מורידה את אפקט "היד המושטת" של הצלם שמנסה לצלם את כולם באמצעות הושטת היד בלבד ללא מוט סלפי מקצועי.

מוט סלפי עם כבל

מוט סלפי עם כבל הוא שדרוג של מוט הסלפי המוכר והרגיל, הוא עובד על אותו עיקרון של הארכת מוט ליצירת מרחק צילום רק שאם בעבר היה צורך להשתמש באפליקציות צילום מונחות טיימר, אז מוט סלפי עם כבל מאפשר לכם שליטה מוחלטת בחיבור כבל פשוט לשקע האוזניות של הסמארטפון ולמעשה באמצעות לחיצה על כפתור הצילום שממוקם בידית האחיזה של מוט הסלפי מתקבל צילום דרך הסמארטפון! ככה פשוט ככה קל! ללא צורך באפליקציות וללא צורך בחיבור בלוטוס, סוללות, הטענות וכו'... פשוט מחברים ומצלמים!

בשוק ישנם גאדג'טים לסמארטפון רבים, אך מוט סלפי עם כבל הוא עדין המוביל ואחד הנמכרים ביותר בתחום. במיוחד לאור העובדה שהוא מתאים לקהל רחב במיוחד, מצעירים ועד מבוגרים ולאור העובדה שהוא קל לשימוש והפעלה. 

מוט סלפי במחיר הזול ביותר בארץ!

מוט סלפי עם כבל ניתן למיתוג לוגו של החברה ובכך הוא מהווה מוצר פרסומי מדליק, גאדג'ט לסמארטפון שכל אחד ואחת ישמחו לקבל.
בדה גיפט אנו מחזיקים מוט סלפי אחד בלבד! זהו המוט הטוב והאיכותי ביותר שהצלחנו למצוא בחיפוש ובדיקה בין עשרות סוגים של מוטות צילום. המוט שלנו מתחבר בקלות ואינו מצריך שימוש בסוללות או בחיבור בלוטוס. כבל החיבור מתחבר לשקע האוזניות בחיבור סטנדרטי וזה מה שהופך את מוט הסלפי שלנו למתנה מנצחת ומובילה! בנוסף, מכיוון שאנו מציעים רק מוט סלפי לסמארטפון אחד (שהוא הטוב ביותר שהצלחנו למצוא ולייבא) כך גם תוכלו לקבל את המחיר הטוב והזול ביותר בארץ!